HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Dorost - dva těžké zápasy pro naše kluky

Dorost - dva těžké zápasy pro naše kluky

Dorost dvakrát bojoval. Plzeň byla nad jejich síly, zato Hostivař dorostenci přehráli a vybojovali zasloužené vítězství.

HBC Nové Strašecí – HBC Plzeň  0:5

HBC Nové Strašecí – HBC Hostivař 4:3

 

Naši dorostenci odehráli během posledního víkendu hned dva zápasy.Minulý víkend přehráli tým Suchdola a teď je čekaly zápasy s těžkými soupeři.Hned v pátek přivítali v podvečer tým první Plzně a v neděli HBC Hostivař.

Do prvního zápasu nastoupili naši hráči  ve velkém tempu. Postupem času, ale soupeř vyrovnal hru a začal naše borce převyšovat a ještě do první přestávky vsítil vedoucí branku.I během dalších dvou třetin jsme tahali za kratší provaz a soupeř nám vsítil další čtyři branky a zápas skončil jednoznačným výsledkem 5:0 pro Plzeň.Ač se to podle výsledku nezdá, ale hráčům již nechyběla chuť a bojovali.To byla velká změna oproti minulému zápasu.

V neděli na Kocourek zavítal favorizovaný celek Hostivaře. Bohužel hned na začátku jsme museli čelit pomalu celé dvě minuty dvojnásobné přesilovce.Tu jsme přečkali bez ztráty kytičky a dostali se do zápasu.V čase 6:25 vstřelil první branku O.Husák po pěkné nahrávce od Š.Vojny.Minutu před koncem třetiny se po pěkném vytočení z prostoru za brankou trefil O.Pořádek 2:0.Ve 28 minutě soupeř využil přesilové hry a snížil na 2:1.Ale hned za necelou minutu střelou od modré navýšil naše vedení na 3:1 A.Slabý. Ve třetí třetině jsme bohužel zaspali začátek a byloto opět o jednu branku.A v čase 37:58 soupeř srovnal stav na 3:3.Naštěstí ve čtyřicáté minutě našel O.Keder před brankou O.Kučeru a ten opět rozvlnil síť v hostující brance 4:3. Tento stav vydržel,i přes soupeřův nápor až do konce.K čemu pomohl i svým perfektním výkonem brankář Matěj Jakoubek.

Kluci zápas odmakali a únava z pátečního, a pro většinu i ze sobotních zápasů na nich nebyla znát. V tomto zápase kluci plnili taktiku,jakou jsme si řekli před zápasem.Až na .....   Zápas mohl být klidnější, kdyby jsme se vyvarovali zbytečných vyloučení, a tím jsme dávali soupeři šanci na vstřelení branek.Všechny vstřelil v početní výhodě.

Do dalších zápasů musíme zapracovat na přesilových hrách a hlavně na tom, aby jsme nehráli zbytečně v menším počtu hráčů než soupeř. Bohužel 15 trestů za dva zápasy je mnoho a tento fakt, může často rozhodnout zápas v náš neprospěch.

Děkujeme našim věrným fanouškům, kteří museli oba zápasy sledovat z provizorní tribuny Západ za plotem. Teď nás čeká pouza, která nevíme nikdo kdy skončí. Doufejme, že se brzy uvidíme a uslyšíme STRÁGO DO TOHO.

Diskuze

Nejbližší narozeniny

04.12.2020 Dominik Kučera (20)
05.12.2020 Jiří Husák (30)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 53632
Posledních 30 dnů: 407 | Posledních 7 dnů: 106 | Poslední den: 12

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne