2 : 6

(1:1,1:3,0:2)

SK Suchdol nad Lužnicí

Muži "A" - Po matném výkonu porážka se Suchdolem 2:6

Strašečtí hokejbalisté chtěli o víkendu navázat na dvě předchozí vítězství a podruhé v krátkém sledu porazit Suchdol nad Lužnicí - obhájce titulu. To se jim ale vůbec nepodařilo a po matném výkonu přišla vystřízlivující porážka 2:6.

První třetina přinesla vyrovnaný herní průběh. Přesto, že domácí působili zakřiknutým dojmem, tak s hosty dokázali jakž takž držet krok. Hra Bubáků ale byla i tak dost neurovnaná, hráči si navzájem nepomáhali a jen zřídka se dostávali do šancí. Jihočeši hráli s větší chutí a do vedení šli po chybě v rozehrávce domácích. Nadvakrát se prosadil Lukáš Apfelthaler - 0:1. Strašeckým se nedařila výstavba hry a celkový obrázek nebyl příliš oku lahodící. Přesto se hráčům podařilo v první třetině srovnat skóre. Míček vybojoval v útočném pásmu kapitán Pavel Čadek (stálý kapitán Tomáš Duchoň je zraněný), předložil jej před branku Adamovi Slabému, který se nemýlil - 1:1.

Druhá třetina byla bohužel pro strašecké nejspíš to nejhorší, co bylo letos z jejich strany k vidění. Suchdolští hráli s velikou chutí a svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Dobrým pohybem a napadáním dělali domácím hráčům veliké problémy a do zaslouženého vedení je poslal Jiří Kalát - 1:2. Následně se Bubákům podařilo z ojedinělé akce srovnat, kdy se z branky po tečované střele radoval Jiří Husák - 2:2. Ihned po vhazování ale vrátil hostům vedení Václav Bednář a další zásah přidal následně Tomáš Sládek - 2:4. Tím odskočili hosté na rozdíl dvou branek a sebevědomým výkonem dál zaměstnávali domácí obranu v čele s brankářem Dvořákem. Nutno podotknout, že rozdíl mohl být po 30 minutách ještě vyšší.

Strašečtí se chtěli v posledních patnácti minutách pokusit ještě s výsledkem něco udělat. Srazila je ale rychlá branka, kdy se nenápadnou střelou prosadil Jan Pavlík - 2:5.  Zbytek zápasu si Suchdol pohlídal a zaslouženě si došel pro výhru. Tu korunoval ještě dalším gólem Jiří Kalát - 2:6. Strašečtí předvedli skutečně matný výkon, za který si nezasloužili bodovat.

O následujícím víkendu má A tým Nového Strašecí volno. Další utkání sehraje tak až v neděli 7.11., kdy nastoupí v Ústí nad Labem proti Vlčí Smečce.