2 : 6

(1:1,1:3,0:2)

SK Suchdol nad Lužnicí

Muži "A" - Po matném výkonu porážka se Suchdolem 2:6

Strašečtí hokejbalisté chtěli o víkendu navázat na dvě předchozí vítězství a podruhé v krátkém sledu porazit Suchdol nad Lužnicí - obhájce titulu. To se jim ale vůbec nepodařilo a po matném výkonu přišla vystřízlivující porážka 2:6.

První třetina přinesla vyrovnaný herní průběh. Přesto, že domácí působili zakřiknutým dojmem, tak s hosty dokázali jakž takž držet krok. Hra Bubáků ale byla i tak dost neurovnaná, hráči si navzájem nepomáhali a jen zřídka se dostávali do šancí. Jihočeši hráli s větší chutí a do vedení šli po chybě v rozehrávce domácích. Nadvakrát se prosadil Lukáš Apfelthaler - 0:1. Strašeckým se nedařila výstavba hry a celkový obrázek nebyl příliš oku lahodící. Přesto se hráčům podařilo v první třetině srovnat skóre. Míček vybojoval v útočném pásmu kapitán Pavel Čadek (stálý kapitán Tomáš Duchoň je zraněný), předložil jej před branku Adamovi Slabému, který se nemýlil - 1:1.

Druhá třetina byla bohužel pro strašecké nejspíš to nejhorší, co bylo letos z jejich strany k vidění. Suchdolští hráli s velikou chutí a svého soupeře přehrávali ve všech směrech. Dobrým pohybem a napadáním dělali domácím hráčům veliké problémy a do zaslouženého vedení je poslal Jiří Kalát - 1:2. Následně se Bubákům podařilo z ojedinělé akce srovnat, kdy se z branky po tečované střele radoval Jiří Husák - 2:2. Ihned po vhazování ale vrátil hostům vedení Václav Bednář a další zásah přidal následně Tomáš Sládek - 2:4. Tím odskočili hosté na rozdíl dvou branek a sebevědomým výkonem dál zaměstnávali domácí obranu v čele s brankářem Dvořákem. Nutno podotknout, že rozdíl mohl být po 30 minutách ještě vyšší.

Strašečtí se chtěli v posledních patnácti minutách pokusit ještě s výsledkem něco udělat. Srazila je ale rychlá branka, kdy se nenápadnou střelou prosadil Jan Pavlík - 2:5.  Zbytek zápasu si Suchdol pohlídal a zaslouženě si došel pro výhru. Tu korunoval ještě dalším gólem Jiří Kalát - 2:6. Strašečtí předvedli skutečně matný výkon, za který si nezasloužili bodovat.

O následujícím víkendu má A tým Nového Strašecí volno. Další utkání sehraje tak až v neděli 7.11., kdy nastoupí v Ústí nad Labem proti Vlčí Smečce.

J. Čadek, L. Dvořák, Š. Lev, V. Samšuk, J. Husák, R. Douša, Z. Husák, L. Lev, M. Kmeť, P. Čadek, O. Duchoň, M. Schnaubelt, D. Patera, M. Javůrek, N. de Fin, A. Slabý