HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Letní Pohár 2. Ligy - ČECHY STŘED 2021
4.kolo

Kocourek Aréna, 19.6.2021 11:00

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

12 : 4

(5:1,3:2,4:1)

HC Red Wings Hrdlořezy

HC Red Wings Hrdlořezy

Muži "A" Vysoké vítězství 12:4 nad Red Wing z Hrdlořez

V dalším kole letního poháru přivítali na svém hřišti hokejbalisté Nového Strašecí Red Wings Hrdlořezy. Utkání se hrálo ve velmi parném počasí, které zpravidla příliš nepřispívá kvalitnímu a rychlému hokejbalu. Na Kocourku však bylo k vidění celkem 16 branek. Domácí potvrdili solidní střeleckou formu a svého soupeře přehráli vysokým poměrem 12:4!

Od úvodních minut se Strašečtí tlačili do útočného pásma. Hosté se spoléhali spíše na rychlé brejky. A jeden z nich se hned ve 2. minutě ujal gólově. Křížnou nahrávku Dvořáka zakončoval povedenou ranou z první Bříska – 0:1. Domácí se naštěstí pro ně dokázali rychle oklepat a záhy bylo vyrovnáno. V útočném pásmu vybídl Samšuk Michala Kmetě, který dobře umístěnou střelou srovnal – 1:1. Do vedení se následně dostali svěřenci trenéra Pavlíka zásluhou přesilové hry. Po závaru před hostující brankou se dobře zorientoval Kmeť, který posunul na Ondřeje Duchoně, ten nabídl míček Samšukovi, jehož rána od modré našla svůj cíl – 2:1. Psala se 11. minuta zápasu a o osudu zápasu rozhodla následující tříminutovka. Nejprve po nahrávce kapitána Tomáše Duchoně pálil znovu úspěšně Michal Kmeť – 3:1. Další branku zaznamenal po nahrávce Lukáše Lva nenápadnou střelou Zdeněk Husák a střelecký účet uzavřel v první třetině Michal Javůrek, kterému míček předal na zlatém podnose Roman Omrai – 5:1.

Po změně stran se obrázek hry příliš neměnil. Hosté jevili snahu ještě s výsledkem něco udělat. Domácí byli dnes ale extrémně produktivní. Signalizovanou výhodu využil v 16. minutě po nahrávce Reného Douši Ondřej Duchoň ranou od modré a upravil na 6:1. O dalších 30 vteřin později byl na Kocourku k vidění další gól. Po tlaku v útočném pásmu zachytil míček Jiří Husák, jehož ránu zastavila až síť hrdlořezského brankáře – 7:1. Až po sedmé trefě v řadě v podání Bubáků se osmělili také hosté. A opět u toho byl Kamil Bříška, který zkorigoval na 7:2. Strašečtí se ovšem nenechali rozhodit a dál bavili. Další povedenou kombinaci zakončoval do prázdné po krásné nahrávce Lukáše Lva Tomáš Duchoň – 8:2. V úplném závěru prostřední části hry pak zkompletoval hattrick Bříska, který snížil na 8:3.

Třetí třetinu nechtěli domácí jen tak dohrát. Dál vyvíjeli aktivitu v útočném pásmu, za kterou byli odměněni dalšími čtyřmi zásahy! V tomto utkání to tam zkrátka Bubákům padalo, což potvrdil druhou brankou Michal Javůrek – 9:3. Desátou branku pak následně přidal Daniel Patera, který se po nahrávkách Kmetě a Jiřího Husáka trefil z levého kruhu přímo do šibenice – 10:3. Na druhé straně si vzal poté slovo opět střelec Bříska, který čtvrtým gólem opět korigoval, tentokrát na 10:4. Finiš střelecky bohatého duelu pak ale patřil opět domácím. Druhý zásah přidal po čistě vyhrané buly v podání Samšuka Patera a skóre uzavřel po asistencích Víti Němečka a Jiřího Husáka technickou střelou od červené Pavel Čadek – 12:4.

Tento duel musel diváky v Kocourek aréně bavit. Strašečtí si s chutí zastříleli a zaznamenali do tabulky důležité a vysoké vítezství. Děkujeme všem fanouškům za podporu.

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
L. Dvořák, J. Čadek, V. Němeček, V. Samšuk, J. Husák, R. Douša, T. Duchoň, Z. Husák, R. Omrai, L. Lev, M. Kmeť, P. Čadek, O. Duchoň, D. Patera, M. Javůrek

Branky:
7. M. Kmeť (V. Samšuk),
11. V. Samšuk (M. Kmeť, O. Duchoň),
12. M. Kmeť (T. Duchoň),
13. Z. Husák (L. Lev),
15. M. Javůrek (R. Omrai, T. Duchoň),
17. J. Husák (D. Patera, V. Samšuk),
17. O. Duchoň (R. Douša, P. Čadek),
24. T. Duchoň (L. Lev, R. Omrai),
34. M. Javůrek (J. Husák),
40. D. Patera (M. Kmeť, J. Husák),
43. D. Patera (V. Samšuk),
44. P. Čadek (J. Husák, V. Němeček)

Tresty:
21. D. Patera (2. min.)
40. L. Lev (2. min.)
41. P. Čadek (2. min.)

HC Red Wings Hrdlořezy:

Branky:

Tresty:

Střely: 51:24

Počet diváků: 70

« Zpět na rozpis

Diskuze

Nejbližší narozeniny

29.07.2021 Ondřej Duchoň (28)
05.08.2021 Alex Černý (13)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 57455
Posledních 30 dnů: 674 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 8

© 2021 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne