HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Letní Pohár 2. Ligy - ČECHY STŘED 2021
3.kolo

Kocourek Aréna, 6.6.2021 17:00

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

6 : 1

(0:0,5:1,1:0)

HBC Hostivař "B"

HBC Hostivař "B"

Muži "A" - Výhru nad Hostivaří řídil hattrickem Javůrek!

Po dlouhé době nastoupili hráči Nového Strašecí do hokejbalového zápasu v Kocourek Aréně a co více, za účasti fanoušků. Stalo se tak v rámci Letního poháru 2. ligy. Soupeřem byla rezerva extraligové Hostivaře. Ta se jevila jako velmi ctižádostivý a běhavý tým, ale i tak si strašečtí dokázali se soupeřem poradit a zvítězili 6:1. Nejvíce se na skóre podílel Michal Javůrek, který vstřelil hattrick. Ale popořadě.

 

První třetina byla ta nejvíce vyrovnaná, hosté vstoupili do utkání s velkou chutí a domácím dělal jejich pohyb velké starosti. Přispěla k tomu i přesilovka hostivařských už po půl minutě hry. Ovšem brankáři se první třetinu činili a nepustili za svá záda jediný míček. Po první třetině bylo skóre 0:0

 

Po přestávce strašečtí “nasadili montérky” a přineslo to své ovoce. Už ve druhé minutě druhého dějství našel křižnou přihrávkou od modré čáry Zdeněk Husák rozběhnutého Honzu Falaře a ten prostřelil hostujícího golmana střelou na zadní tyč - 1:0. Po dalších 3 minutách poslal strašecké do vedení o dvě branky Michal Javůrek, který střelou do horní poloviny branky zužitkoval přihrávku od Vojty Frolíka. Strašečtí hosty ve druhé třetině k ničemu nepouštěli ,a tak se mohl radovat z dalšího góly opět Michal Javůrek, který si tentokrát dokázal poradit na brankovišti a dorazit za záda golmana střelu Lukáše Lva - 3:0. O další minutu později předložil Daniel Patera krásnou přihrávku Michalu Kmeťovi ,a ten už měl lehkou pozici dostrčit míček do prázdné branky - 4:0. Pohyb třetí formace dělal hostům opravdu velký problém, a tak se po nahrávce Lukáše Lva mohl radovat z hattricku Michal Javůrek, který prostřelil vše co mu stálo v cestě včetně golmana Palečka - 5:0. Hostivařští se přeci jenom také radovali z gólu, když krásnou souhrou po trase Němeček - Kerouš - Fišer, zakončil střelou do prázdné branky za záda bezmocného golmana Dvořáka - 5:1. Tento stav se už do konce druhé třetiny neměnil.

 

Hned v prvních sekundách třetí třetiny strašečtí navýšili své vedení a definitivně odrazili snahu hostí ještě s výsledkem něco udělat. Postarala se o to dvojice Ondřej Duchoň a Pavel Čadek, která využila přečíslení dva na jednoho, když první jmenovaný nahrál na vrchol kruhu Pavlu Čadkovi a ten střelou k tyči upravel skóre na konečných 6:1 pro HBCNS.

 

Šlo o druhé vítězství v rámci Letního poháru 2. ligy, kde mají hráči v celkové tabulce na kontě 5 bodů. Děkujeme taky našim skvělým divákům, že přišli po dlouhé době podpořit domácí hráče a těšíme se na ně i v příštích zápasech.

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
L. Dvořák, M. Jakoubek, V. Němeček, V. Samšuk, J. Husák, R. Douša, T. Duchoň, Z. Husák, L. Lev, M. Kmeť, P. Čadek, O. Duchoň, J. Falař, V. Frolík, D. Patera, M. Javůrek

Branky:
17. J. Falař (Z. Husák),
19. M. Javůrek (V. Frolík),
23. M. Javůrek (L. Lev),
25. M. Kmeť (D. Patera),
26. M. Javůrek (L. Lev),
31. P. Čadek (O. Duchoň)

Tresty:

HBC Hostivař "B":

Branky:

Tresty:

Střely: 33:9

« Zpět na rozpis

Diskuze

Nejbližší narozeniny

29.07.2021 Ondřej Duchoň (28)
05.08.2021 Alex Černý (13)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 57455
Posledních 30 dnů: 674 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 8

© 2021 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne