HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs HC Red Wings Hrdlořezy

Datum a čas konání: 19.6.2021 11:00
Místo: Kocourek Aréna

2. liga - střed 2020/2021
3.kolo

Kocourek Aréna, 26.9.2020 14:30

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

14 : 1

(2:1,5:0,7:0)

SK Ďáblové Praha

SK Ďáblové Praha

Muži "A" - Sedm statečných Ďáblů vzdorovalo jen první periodu

V sobotu 26.9. sehráli domácí hráči Nového Strašecí utkání proti v minulosti tradičnímu soupeři - pražským Ďáblům. Jelikož toto byl pro hosty premiérový zápas ve 2. lize, tak domácí celek nechtěl nic podcenit a kromě absentujících Lukáše Lva a dua Husáků nastoupil v plné sestavě. To samé bohužel nelze říci o týmu Ďáblů, kterým se souhrou událostí nakupily omluvenky. Ke své premiéře tak nastoupili pouze se šesti hráči do pole a brankářem Lukášem Jirsou, který v minulosti prošel i naším klubem.

Již zmíněné okolnosti měly zásadní vliv na průběh zápasu. Již od prvních minut si Nové Strašecí vytvářelo velké množství střeleckých příležitostí. První však udeřily překvapivě Pražané. Po vhazování v útočném pásmu se dostaly kvůli zmatkům v domácí obraně ke střele a následné dorážce, kterou překonal Josef Klíma domácího brankáře Jana Čadka. Strašecký celek se však nenechal rozhodit a ještě do konce třetiny, se zásluhou dobré práce dvojice Omrai, Samšuk, dostali do vedení. Nejprve první jmenovaný uklízel míček do odkryté branky a následně Samšuk prostřelil Jirsu mezi betony.

Druhá třetina se již odehrávala zcela v režii Nového Strašecí. Ďáblové se odvažovali pouze k ojedinělým výpadům na útočnou polovinu a všem již začínalo být jasné, že už jde jen o to, jak vysoko se výsledné skóre zastaví. O první gól v prostřední části se postaral ranou od modré Štěpán Lev. Následoval ho po kombinaci v útočném pásmu další obránce Tomáš Duchoň. Jedinou branku v této periodě z hole útočníka vstřelil tradiční střelec Michal Javůrek. Dalšími dvěma přesnými střelci se stali dorostenec Běloušek a podruhé v utkání kapitán Duchoň. Oba se prosadili z předbrankového prostoru. Což jen dokazuje útočné choutky domácích v celém utkání. Do šaten se šlo za stavu 7:1 a hosté z Prahy byly již zralí na sprchu a cestu domů.

Nové Strašecí si však pro ně přichystalo ještě sedmi gólovou nadílku. A nutno říci, že nebýt nepřesností v zakončení, mohl výsledný rozdíl ve skóre být ještě vyšší. Na listinu střelců se zapsali dvakrát Falař, po dobrých nahrávkách od spoluhráčů a Čadek z dorážky před brankou. Tomáš Duchoň zkompletoval hattrick, Štěpán Lev propálil Jirsu od modré a po vyloučení hostů využil Samšuk přesilovou hru. Vše završila akce v poslední minutě. Brankář Jan Čadek rozehrál na polovinu hřiště na volného Falaře, který v situaci 2 na 1 vybídl Pateru k upravení skóre na konečných 14:1.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň i přes deštivé počasí. Těšíme se na Vás i v dalších zápasech.

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
L. Dvořák, J. Čadek, Š. Lev, V. Samšuk, R. Douša, T. Duchoň, R. Omrai, P. Čadek, O. Duchoň, J. Falař, D. Patera, R. Ács, M. Javůrek, J. Běloušek

Branky:
8. R. Omrai (V. Samšuk, M. Javůrek),
13. V. Samšuk (R. Omrai),
20. Š. Lev (R. Omrai),
21. T. Duchoň (P. Čadek),
23. M. Javůrek (V. Samšuk, J. Čadek),
24. J. Běloušek (J. Falař),
26. T. Duchoň (P. Čadek, R. Douša),
32. J. Falař (D. Patera, M. Javůrek),
35. T. Duchoň (R. Omrai, V. Samšuk),
38. Š. Lev (V. Samšuk, R. Omrai),
40. P. Čadek (J. Běloušek, Š. Lev),
43. J. Falař (D. Patera, R. Douša),
44. V. Samšuk (Š. Lev, M. Javůrek),
45. D. Patera (J. Falař, J. Čadek)

Tresty:

SK Ďáblové Praha:

Branky:

Tresty:

Počet diváků: 20

« Zpět na rozpis

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008
4:6
Podrobnosti

Tabulka

1. Rafani Praha 3 14:11 6
2. SK Kelti 2008 2 10:7 6
3. HBC Nové Strašecí 3 17:13 5
4. HBC Tygři Mladá.. 2 11:8 3
5. HBC Kladno "B" 1 6:7 1
6. HC Red Wings Hrdlořezy 1 3:7 0
7. HBC Hostivař "B" 2 4:12 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.06.2021 František Linke (19)
25.06.2021 Lukáš Lev (36)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 56377
Posledních 30 dnů: 1025 | Posledních 7 dnů: 334 | Poslední den: 26

© 2021 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne