4 : 3

Po s.n.
TJ KOVO Praha

Starší žáci - Vstup do sezony za dva body!

Do sobotního zápasu šli naši starší žáci s tím, že nechají na hřišti vše, i přes početný tým soupeře z Prahy - TJ Kovo. Začátek zápasu vyšel novostrašeckému týmu výborně, když už po 17. vteřinách otevíral skóre Ondřej Husák a za necelých 5. minut zvyšoval David Klůc na 2:0 pro domácí. Toto skóre vydrželo, až do konce 1. třetiny. Ve druhé třetině hráči Kova zlepšili pohyb na hřišti, dostávali se do lepších střeleckých pozic a díky tomu a srovnali na 2:2. Ve 3. třetině se hráči s Jageloncem na prsou zvedli a zvýšili na 3:2 - opět Ondra Husák. Ale necelých 5 min. před koncem hosté srovnali na 3:3. Jelikož do konce 3. třetiny už nepadl gól, tak muselo dojít na nájezdovou loterii, ve které přálo štěstí Novému Strašecí, kteří vyhráli po samostatných nájezdech 4:3 a připsali si tak první dva body do tabulky. Rozhodující gól dal opět Ondra Husák a zkompletoval tak hattrick.

M. Křeček, P. Kubiczek, P. Svoboda, O. Husák, R. Bárta, J. Itner, M. Slezák, T. Fouček, D. Klůc