HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Extraliga dorostu 2020/2021
2.kolo

Kocourek Aréna, 4.10.2020 11:00

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

8 : 4

(1:1,4:2,3:1)

SK Suchdol nad Lužnicí

SK Suchdol nad Lužnicí

Dorost - první zápas sezóny vítězně!

Tuto neděli odehráli naši dorostenci první zápas letošní sezony. Na Kocourek dorazil soupeř z dalekého Suchdola nad Lužnicí. Bohužel natěšení fanoušci čekali na úvodní buly o hodinu déle, než všichni předpokládali. K zápasu se nedostavil bohužel žádný rozhodčí. Do pruhovaného dresu se již oblékli hráči B týmu dospělých Jakub Nicht a Dominik Kučera, s tím že utkání odřídí. Ale po několika telefonátech, nakonec po hodině dorazil náhradní rozhodčí, který zápas odřídil sám a s absolutním přehledem. Bohužel tato časová prodleva a fakt, že soupeř dorazil pouze s devíti hráči do pole, se podepsalo na hře našeho týmu v první třetině. Ta skončila 1:1. Vstup do druhé části se našim hráčům povedl a dvěmi rychlými góly se ujali vedení. Bohužel stejně zareagoval i soupeř a bylo opět srovnáno. Naštěstí po dalších střelách se šlo do kabin za rozdílu dvou branek. Ve třetí části zápasu byl na soupeři znát úbytek sil a tak si mohli domácí hráči na konci zápasu připsat první výhru 8:4 (1:1,4:2,3:1).

Trenér Aleš de Fin: Náš výkon nebyl zrovna ideální, ale věřím, že do dalšího zápasu půjde výkon mužstva nahoru. Ten nás čeká již tento pátek od 18:30 doma proti Plzni.

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
M. Jakoubek, A. Slabý, P. Svoboda, D. Vaic, M. Korf, O. Pořádek, J. Švec, Š. Vojna, M. Kot, N. de Fin, O. Kučera, O. Husák, F. Kníže, J. Itner, J. Běloušek, O. Keder

Branky:

Tresty:

SK Suchdol nad Lužnicí:

Branky:

Tresty:

Střely: 39:32

« Zpět na rozpis

Diskuze

Nejbližší narozeniny

04.11.2020 Jiří Hlavsa (44)
06.11.2020 Matěj Jakoubek (15)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 52936
Posledních 30 dnů: 2143 | Posledních 7 dnů: 372 | Poslední den: 58

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne