HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

Letní Pohár 2. Ligy - ČECHY STŘED 2020
Semifinále

Beroun, 27.6.2020 15:00

SK Kelti 2008

SK Kelti 2008

8 : 2

(1:0,1:0,6:2)

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

Po vysoké porážce v Berouně si finále LP "áčko" nezahrálo

V sobotu 27.6. se v Berouně odehrálo semifinálové utkání Letního poháru 2.NHbL mezi domácím celkem Keltů a hostujícím Novým Strašecím. Jedná se o tradiční soupeře, kteří se těžko něčím překvapí. Náboj však těmto duelům nikdy nechybí. Oba celky nastoupily do utkání s početnou sestavou doplněnou o řadu mladých hráčů.

Vstup do zápasu se podařil lépe domácímu týmu, který si hned od úvodního střídání vypracovával množství střeleckých příležitostí. Nové Strašecí se jen těžko udrželo v útočném pásmu a do gólových šancí se dostávalo pouze ojediněle. Navíc je sráželo na kolena velké množství vyloučených, což se jim stalo osudným ve 14. minutě, kdy se v předbrankovém prostoru prosadil Kohout. Po první třetině se tak šlo do šaten za stavu 1:0, což vzhledem k průběhu první třetiny byl pro Nové Strašecí ještě příznivý výsledek.

Druhá třetina přinesla nejvyrovnanější hokejbal. Hosté se dokázali dostat do několika slibných příležitostí, avšak prosadit se z nich nedokázali. To se povedlo až týmu z Berouna ve 22. minutě. Po delším tlaku v útočném pásmu putoval míček po ose Beneš, Taufer, Krbec a poslední jmenovaný se dokázal prosadit přes hostujícího brankáře Dvořáka, který dlouho dobu držel svůj tým na dostřel i přes herní rozdíl, který dokumentuje i počet střel po druhé třetině v poměru 35:10.

Třetí třetinu začínal domácí tým přesilovou hrou. Na trestné lavici seděl Jan Falař za podražení, ale celé 2 minuty tam nevydržel. Jeho trest ukončil po nahrávce Malého povedenou střelou z první Hrabár a posunul tak skóre na 3:0. V tento moment již málokdo předpokládal větší zápletku, ale hosté se ještě přeci jen pokusili s vývojem utkání něco udělat. Ve 3. minutě poslední třetiny nahodil do rohu útočného pásma míček Ács, kde podstoupil souboj s obráncem Čadek, získal balónek a po obtočení kolem branky snížil vedení Berouna na 3:1. Hra se po vstřeleném gólu vyrovnala a krev do žil vliva Novému Strašecí i příležitost hrát 5 minut v početní výhodě, když vyšší trest za faul loktem obdržel Beneš. Avšak prosadit se v přesilové hře hosté nedokázali. Naopak domácí tým definitivně rozhodl zápas ve svůj prospěch. Postupně se nechali vyloučit Štěpán Lev, když zabránil domácímu hráči v samostatném úniku za cenu nedovoleného bránění, a Michal Javůrek za sekání. V této sekvenci si vytvořili domácí znovu značnou herní převahu, kterou přetavili v další vstřelené branky zásluhou Krbce a Urbana. Za stavu 5:1 došlo k další nepříjemnosti pro Nové Strašecí. Brankář Dvořák vystartoval z branky proti unikajícímu útočníkovi soupeře a při srážce si poranil prst na ruce. Do branky tak šel druhý brankář Čadek a nutno říci, že ani jeden z týmů mu nástup do branky nijak neulehčil. Domácí se před početnou skupinou diváků chtěli předvést a tak zavřeli hosty v jejich obraném pásmu a dokázali posunout skóre o další dvě branky. Nejdříve se zadovkou na brankovišti prosadil Taufer a následně dokázal brankáře Čadka prostřelit Malý. V závěru utkání ještě po úniku ze strany hřiště korigoval stav na 7:2 Javůrek, ale poslední slovo měli opět domácí. Zároveň se sirénou se dokázal znovu prosadit Malý a uzavřel tak účet semifinálového utkání.

Konečný výsledek 8:2 ukazuje kdo byl v tomto utkání lepším týmem a nezbývá než pogratulovat Keltům k vítězství. Zároveň bychom chtěli poděkovat fanouškům Nového Strašecí, kteří dorazili na utkání v hojném počtu.

Informace o utkání

SK Kelti 2008:

Branky:

Tresty:

HBC Nové Strašecí:
L. Dvořák, J. Čadek, Š. Lev, V. Samšuk, R. Douša, T. Duchoň, Z. Husák, R. Omrai, L. Lev, P. Čadek, O. Duchoň, J. Falař, V. Frolík, R. Ács, M. Javůrek, M. Wittmayer, M. Kot, N. de Fin, T. Hamouz

Branky:

Tresty:

« Zpět na rozpis

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno
10:3
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Tygři Mladá.. 5 25:18 10
2. SK Kelti 2008 5 23:15 9
3. HBC Nové Strašecí 5 23:24 9
4. Jungle Fever Kladno 5 21:23 9
5. Rafani Praha 5 22:20 8
6. TJ KOVO Praha 5 9:23 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

11.08.2020 Jan Falař (30)
16.08.2020 David Klůc (12)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

8 gólů

Michal Javůrek
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o.

Počet návštěv: 48303
Posledních 30 dnů: 540 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 19

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne