HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Kladno "B" vs HBC Nové Strašecí

Datum a čas konání: 4.10.2020 11:00
Místo: Kladno u ZS

2. liga - střed 2019/2020
12.kolo

Kocourek Aréna, 29.2.2020 14:00

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

5 : 4


Po prodl.

(1:1,2:1,1:2)

Rafani Praha

Rafani Praha

Na úvod výhra s Rafany za dva body

V prvním mistrovském zápase roku 2020 přivítali hokejbalisté Nového Strašecí na svém hřišti soupeře z Prahy - Rafany. Po podzimní porážce 5:1 v pražských Čimicích měli svému sousedovi v tabulce rozhodně co vracet. Po zajímavě se jevícím průběhu utkání však uzmuli domácí "pouze" dva body po výhře 5:4 po prodloužení.

Strašecký trenér Václav Pavlík měl se složením sestavy pro úvodní jarní kolo spoustu starostí. Ze hry vypadl na rok klíčový útočník Michal Kmeť, pro dlouhodobé zranění není stále k dispozici Honza Falař a počítat nemohl domácí lodivod také s brankářem Dvořákem, Reném Doušou a Františkem Bradou.

Do branky se od úvodních minut postavil Marek Skalický a hned v úvodní minutě zápasu si bohužel pro strašecké vybral slabší moment. Nahození od modré čáry v podání hostujícícho Bureše totiž skončilo až za jeho zády - 0:1. Domácí hráči se však dokázali postupem času po brzy inkasované brance oklepat a srovnat skóre zápasu. Prosadila se třetí formace, které předváděla bojovný a nadějný výkon. Po spolupráci Tomáše Hamouze s Radkem Ácsem se prosadil premiérovým gólem v A týmu dorostenec Matyáš Kot - 1:1. Tato branka také určila definitivní podobu skóre po první třetině.

V rámci prostřední části hry se hrál vyrovnaný hokejbal s šancemi na obou stranách. Hra se rychle přelévala z jedné strany na druhou a jednu z brejkových situací se podařilo využít Bubákům. Přečíslení 2 na 1 využila dvojice Llukáš Lev - Vít Samšuk naprosto parádně, kdy první jmenovaný přesně nahrával a druhý zakončoval pod horní tyč - 2:1. O několik minut později pak bylo pro domácí ještě veseleji. Další rychlý výpad tentokrát využil znovu třetí útok, který si připsal již druhý zásah v zápase. Po nahrávce Matyáše Kota se z předbrankového prostoru prosadil další dorostenec Tomáš Hamouz - 3:1. Také Rafani však začali být velmi nebezpeční a při velikém tlaku dokonce dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Snižující branky se pak dočkali v poslední minutě druhé třetiny, kdy se po střele na zadní tyč radoval z gólu Michal Vosmik - 3:2.

Úvod třetí třetiny se naopak povedl domácím, kteří se dokázali prosadit  již po několika vteřinách. Ondřej Duchoň předložil míček zpoza branka Pavlu Čadkovi, který překonal brankáře Turczyna bekhendovým pokusem - 4:2. Strašečtí poté v průběhu třetí třetiny víceméně kontrolovali vývoj zápasu a nic nenasvědčovalo případnému dramatu. Přesto se Rafani dočkali v posledních pěti minutách vyrovnání, které jim svými chybami darovali domácí doslova na zlatém podnose. Nejprve zaváhal na útočné modré čáře Jiří Husák, aby se z rychlého protiútoku prosadil Vacek - 4:3. O pár momentů později poté předvedl v obranném pásmu těžce pochopitelnou chybu Ondřej Duchoň, který doslova vybídl ke skórování hostujícícho Bureše - 4:4. Dvě minuty před koncem se tak začínalo "od nuly". V úplném závěru pak bylo ještě k vidění po jedné šanci na obou stranách. Zápas ale dospěl až do prodloužení.

V něm byli přeci jen aktivnější a hladovější domácí, kteří dokázali strhnout vítězství na svoji stranu. Postaral se o to Štěpán lev, který po nahrávce Pavla Čadka prostřelil Turczyna a získal tak pro svůj tým bod navíc - 5:4.

Domácí mohl po utkání mrzet zpackaný závěr třetí třetiny. Přesto by přd zápasem dva body nejspíše brali. Další utkání je na programu na půdě vedoucí Mladé Boleslavi, kam zajíždějí Bubáci v sobotu 7.3. Úvodní buly již v 10 hodin.

Děkujeme za podporu v domácím zápase!

HBCNS

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
M. Skalický, Š. Lev, V. Samšuk, J. Husák, Z. Husák, L. Lev, P. Čadek, O. Duchoň, O. Pešula, R. Ács, M. Kot, N. de Fin, T. Hamouz

Branky:
12. M. Kot (R. Ács, T. Hamouz),
20. V. Samšuk (L. Lev),
25. T. Hamouz (M. Kot, R. Ács),
31. P. Čadek (O. Duchoň, N. de Fin)

Tresty:

Rafani Praha:

Branky:

Tresty:

Střely: 36:39

Počet diváků: 60

« Zpět na rozpis

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
SK Ďáblové Praha
14:1
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Kelti 2008 3 21:15 8
2. HBC Nové Strašecí 3 29:9 7
3. HBC Rakovník 3 12:9 7
4. Rafani Praha 2 14:8 4
5. HBC Defekt Třebíz 2 15:8 3
6. HBC Tygři Mladá.. 2 11:12 3
7. TJ KOVO Praha "B" 1 2:3 1
8. HBC Kladno "B" 2 7:16 0
9. HC Red Wings Hrdlořezy 2 2:11 0
10. HBC Hostivař "B" 1 0:9 0
11. SK Ďáblové Praha 1 1:14 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

05.10.2020 Tobias Slavík (10)
06.10.2020 Vladislav Horáček (46)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o.

Počet návštěv: 51102
Posledních 30 dnů: 1916 | Posledních 7 dnů: 669 | Poslední den: 73

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne