11 : 5

(2:0,5:3,4:2)

SK Kelti 2008 "A"

Starší žáci: Na začátek hladká výhra

První zápas  v nové sezoně odehráli naši starší žáci tuto sobotu na Kocourku.Soupeřem jim byl tým SK Kelti 2008 A.Od začátku zápasu jsme měli převahu a první třetina skončila 2:0 pro naše barvy.V druhé části soupeř neměl již co ztratit a začal více ohrožovat naši branku.V této části bylo k vidění osm branek a do závěrečné části se šlo za stavu 7:3.Tato třetina přinesla nejvyrovnanější hru.Ale pokud bylo potřeba, tým podrželi starší kluci a dobře chytající Michal Horák,který zneškodnil několik úniků soupeře.Pochvalu si zaslouží  tři noví obránci(Matouš Drechsler,Honza Němec a Matěj Jakoubek).Tito kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a vůbec nezklamali,stejně jako nováčci v našem týmu. K zamyšlení ale stojí naše zbytečná vyloučení. To se nám může ve vyrovnanějších zápasech vymstít.

Příští zápas se hraje již tuto sobotu proti Rakovníku opět na Kocourku od 11:00

M. Horák, D. Horáček, J. Itner, J. Němec, Š. Vojna, M. Kot, N. de Fin, O. Kučera, M. Drechsler, F. Kníže, J. Běloušek, M. Podráský, M. Jakoubek