HBC Rakovník

3 : 2

(0:0,2:2,1:0)

HBC Rakovník - HBC Nové Strašecí  3:2

V  neděli odehráli naši starší žáci odložený zápas na hřišti suveréního Rakovníka.Hned od začátku zápasu jsme byli pod tlakem,kdy soupeř několikrát nebezpečně ohrozil naši branku.Během pár střídání jsme již hru vyrovnali.Dokonce jsme mohli jít po samostatném úniku do vedení.První třetina skončila 0:0.Druhá třetina a čas 17:33 jdeme do vedení 1:0.Špatnou rozehrávku soupeře zachytil      de Fin a střelou překonal brankáře.20:25 2:0 pro naše barvy.Po vyhraném souboji v rohu  následovala nahrávka před branku, kde stál nikým nepokrytý Honza Němec a bekhendovou střelou mezi betony nedal brankáři Nistorovi šanci.Bohužel přišla 23 minuta a bylo to 2:2.Dvakrát se trefil Adam Fišer,kdy jsme hlavně u druhé branky propadli v pokrývání soupeře.Toho rakovnický hráč využil a prostřelil Marka Skalického,který měl zakrytý výhled.Za tohoto stavu se šlo do šaten.Tři minuty po přestávce šli domácí do vedení. Bohužel naší nedůsledností před svojí brankou jsme nechali Matěje Průchu, aby propasíroval míček pod ležícího brankáře.A tento stav vydržel až do konce.Tento zápas naši kluci odmakali a celkově to byl vyrovnaný zápas,kterému by asi nejvíce slušela remíza.Výborný výkon podal Marek Skalický v brance,ale i všech deset hráčů v poli(pět mladších žáků) si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a bojovnost.Zajímavostí zápasu bylo nucené vyklizení sektoru našich slušných fanynek za domácím brankářem,kterého znervózňovalo skandování jisté mladé paní     DÁME SI TROJČIČKU.