HBC Nové Strašecí
4 : 3
(1:0,1:0,1:3)
SK Kelti 2008
O strašeckém posvícení přivítali na svém hřišti hokejbalisté Nového Strašecí Kelty z Berouna. Dvě třetiny byli domácí borci jasně lepší, aby po drobném zaváhání ve třetí třetině přišli o vítězství za tři body půl minuty před koncem. Nakonec vystřelil druhý bonusový bod v prodoloužení Michael Drechsler a Bubáci brali druhou výhru v řadě.
Strašečtí se museli obejít bez absentujícíh útočníků Lva, Slabého a také kapitána Kmetě. Do sestavy se naopak vrátili Wittmayer, nebo Pavel Čadek. Keltům měli žlutomodří za poslední dvě sezóny co vracet a od začátku se drželi taktického plánu, který jim slušně vycházel, nepoušteli hosty do šancí a sami byli nebezpeční. První branku si schovali na konec druhé třetiny, kdy se po střele Kučery prosadil z dorážky důrazný Běloušek - 1:0.
Ve druhé třetině byl obrázek hry podobný. Strašečtí dobře zavírali střední pásmo a několikrát donutili svého soupeře k zakázanému uvolnění. To vedlo ke stupňujícímu tlaku, který se ale nepodařilo přetavit ve více branek. V největších šancích se objevili Slavík, nebo Javůrek. Ti své šance neproměnili, a tak zaúřadoval opět z přesilovky Běloušek. Toho našel před brankou dočasný kapitán Ondřej Duchoň a Koucourek aréna explodovala radostí podruhé - 2:0.
Začátek třetí třetiny se ale domácím nepovedl a hosté dokázali dvěma slepenými brankami Šlechty a Bureše srovnat skóre - 2:2. Strašecké to nerozhodilo a dokázali se dostat rychle zpátky do rytmu. V 36. minutě vyvážel míček po levé straně Wittmayer, našel na druhé straně volného Matouše Drechslera, který střelou na zadní tyč poslal zpět strašecké do vedení - 3:2. Bubci sahali po třech bodech a v závěru dokázali ubránit také oslabení. Poslední minutu ale nezvládli takticky, soupeř odvolal brankáře a po důrazu na hranici brankoviště dotlačil míček do sítě - 3:3.
V prodloužení se svěřenci trenéra Douši dokázali z vyrovnání oklepat a po buly v útočném pásmu a nenápadné střele Michaela Drechslera nakonec došli pro vítězství - 4:3.
Hodnocení trenéra Reného Douši: "Do zápasu jsme chtěli vstoupit ze zabezpečené obrany a eliminovat rychlé hráče soupeře. Po 2 třetiny se nám to dařilo, a vedli jsme 2:0. Kelti ve třetí třetině rychle srovnal. Ještě se nám podařilo zvýšit na 3:2, ale půl minuty před koncem soupeř vyrovnal. Opět jsme si nepohlídali konec zápasu. V prodloužení jsme naštěstí rozhodli. 2 body bereme, ale měly být 3."
Další utkání sehrají Bubáci znovu doma, kdy v neděli 21.9. vyzvou od 14 hodin Suchdol nad Lužnicí.
HBC Nové Strašecí:
K. Šnobl,
J. Čadek,
O. Kučera,
O. Duchoň,
M. Drechsler,
J. Pícha,
J. Běloušek,
P. Slavík,
V. Samšuk,
P. Čadek,
M. Drechsler,
Š. Drechsler,
V. Frolík,
M. Wittmayer,
M. Javůrek,
V. Rychlý
Branky:
15.
J. Běloušek
(O. Kučera),
26.
J. Běloušek
(O. Duchoň, O. Kučera),
36.
M. Drechsler
(M. Wittmayer, M. Javůrek),
45.
M. Drechsler
(M. Wittmayer)
Tresty:
7.
P. Čadek
(2. min.)
7.
P. Čadek
(2. min.)
23.
Š. Drechsler
(2. min.)
30.
V. Frolík
(2. min.)
42.
V. Samšuk
(2. min.)
SK Kelti 2008:
Branky:
Tresty:
Střely: 28:18
Počet diváků: 62
| SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Nové Strašecí |
7:3 Podrobnosti |
| 1. | SK Suchdol nad Lužnicí | 10 | 61:24 | 27 |
| 2. | Vlčí Smečka Ústí nad.. | 10 | 62:28 | 25 |
| 3. | SK Kelti 2008 | 10 | 46:33 | 18 |
| 4. | HBC Nové Strašecí | 10 | 47:50 | 15 |
| 5. | HBC Prachatice | 10 | 39:42 | 13 |
| 6. | HBC Hostivař "B" | 10 | 29:53 | 8 |
| 7. | TJ KOVO Praha | 10 | 24:55 | 8 |
| 8. | SK Pedagog České.. | 10 | 37:60 | 6 |
Počet návštěv: 4420
Posledních 30 dnů: 683 | Posledních 7 dnů: 139 | Poslední den: 12
© 2025 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze