Vlčí Smečka Ústí nad Labem

8 : 1

(2:0,6:1,0:0)

Muži "A" - Na závěr podzimu porážka v Ústí 8:1

V posledním utkání podzimní části 1. ligy vyjeli hokejbalisté Nového Strašecí na horkou půdu do Ústí nad Labem. Tam se utkali s Vlčí Smečkou, kterou dokázali na svém hřišti v prvním vzájemném zápase této sezóny porazit 7:5. Tentokrát se jednalo o podstatně jednoznačnější průběh utkání, když si Smečka došla pro pohodlnou a vysokou výhru 8:1.

Strašečtí vstoupili do zápasu, jako již mnohokrát předtím, slibně a se soupeřem drželi v prvních devíti minutách krok. Vypracovali si také slibné šance. Ty však zůstaly nevyužity a z první branky se tak mohli radovat až na druhé straně domácí. Po výpadu do strašecké obrany se prosadil Baxa - 1:0. Od prvního gólu figurovalo na hřišti jen jedno mužstvo. Domácí si vypracovali v závěru první třetiny dritvý tlak a jen díky Dvořákovi ve strašecké brance se jim podařilo skórovat pouze jednou, když se po dalším rychlém kontru radoval z branky Tůma - 2:0.

Po změně stran se zápas vyvíjel dle představ domácích hráčů, kteří se pohodlnou kombinací dostávali do šancí, které začali proměňovat. Strašečtí svému soupeři vše usnadňovali a ve hře jak kdyby v podstatě nebyli. Vlčí Smečka si musela připadat jak na příjemném tréninku, na kterém si s chutí zastřílela. Branky ústeckého celku vstřelili ve druhé periodě 3x Grosse, Strnad, Škurla a Gottfrled. Jediného zásahu se dočkali také Bubáci, kdy po pohledné akci Lukáše Lva uklidil míček pod břevno Nicolas de Fin. Skóre po dvou třetinách bylo pro Bubáky nutno říci opět nelichotivé - 8:1 z pohledu domácí Smečky.

Ve třetí třetině chtěli hráči v modrých dresech zamezit ještě většímu debaklu a ke zbytku zápasu přistoupili podstatně lépe, než ve druhé třetině. Několika povedenými souboji se dostali zpět do zápasu a třetí třetina byla herně vyrovnaná. Branku již však diváci na ústeckém stadionu neviděli, a tak se Strašečtí rozloučili s podzimem sedmou porážkou v řadě, tentokrát 8:1.

Díky dalším výsledkům přezimují Strašečtí na posledním místě tabulky a mají o čem přemýšlet.

Za celý A tým bychom chtěli poděkovat fanouškům za dosavadní podporu, které si moc vážíme. Věříme, že se nám podaří dobře potrénovat a v jarní části sezóny předvádět lepší výkony, než v posledních několika zápasech.