HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

1. liga - divize západ 2022/2023
6.kolo

Kocourek Aréna, 9.10.2022 14:00

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

7 : 5

(3:1,0:2,4:2)

Vlčí Smečka Ústí nad Labem

Vlčí Smečka Ústí nad Labem

Muži "A" - Skvělý výkon a skalp Vlčí Smečky poměrem 7:5.

Po dvou venkovních porážkách se představili hokejbalisté Nového Strašecí v domácí Kocourek aréně, kam přijela Vlčí Smečka z Ústího nad Labem. S tímto soupeřem měli z minulé sezóny Bubáci negativní bilanci 0-3 a chtěli ji před vlastními fanoušky vylepšit. A to se také podařilo! Domácí předvedli skvělý výkon a po výhře 7:5 brali zaslouženě všechny tři body.

Do utkání vstoupili lépe Strašečtí. Dobrým pohybem se dostávali do šancí a od prvních minut si šli za dobrým výsledkem. Z první branky se ale radoval hostující celek. Severočeši zahrávali přesilovou hru a přesně umístěnou střelou v podání Rolanda Baxy se radovali z vedení v zápase - 0:1. Vyrovnání na sebe ale nenechalo dlouho čekat, když se i domácím podařilo využít nabídnutou početní výhodu. Po střele Michala Kmetě se z dorážky střelou ze vzduchu prosadil Lukáš Lev - 1:1. Zbytek třetiny patřil domácím hráčům, kteří předváděli diametrálně odlišný výkon, než tomu bylo v posledních zápasech. Odměnou jim bylo vedení v zápase, o které se zasloužil po vyhození míčku z obranného pásma Michalem Javůrkem a přistrčením Ondřejem Duchoněm František Brada, který nadvakrát překonal hostujícího gólmana - 2:1. Strašečtí pokračovali v nastoleném tempu a v poslední minutě úvodní patnáctiminutovky přidali další zásah. Dobrou práci odvedl v úttočném pásmu Nicolas de Fin, po jehož nahrávce skóroval z předbrankového prostoru Dan Patera - 3:1.

Po změně stran se herní obrázek změnil. Bubáci začali dělat chyby při zakládání útoků a hosté snadno zachytávali balónky a hrnuli se do tlaku. Ve druhé třetině si vypracovali hned několik drtivých závěrů a právem se dočkali srovnání skóre. Brankami se o něj zasloužili Kuchynka a Tůma - 3:3. Žlutomodří se do hry vrátili až v závěru prostřední části hry, a to díky dvěma přesilovkám. V největších šancích se objevili Tomáš Duchoň, Lukáš Lev a Dan Patera. Ani jednomu se skórovat nepodařilo, a tak se šlo do šaten za nerozhodnutého stavu.

O osudu zápasu rozhodla třetí třetina, do které se podařilo lépe vstoupit domácím. Dobře hrající Michal Javůrek se po černé práci Lukáše Lva a Dana Patery dokázal prosadit nenápadnou střelou z otočky a vrátil tak svému týmu výhodu jednogólového náskoku - 4:3. I tento rozdíl však dokázala Smečka smazat, když si slabší chvilku vybral domácí brnakář Dvořák. Ten neodhadl vyběhnutí proti balónku, který následně minul a hostující Škurla zakončoval do prázdné branky - 4:4. Strašečtí si ale za vítězstvím šli a ani tento moment je nevyvedl z rovnováhy. Po čistě vyhrané buly Michalem Javůrkem propálil vše, co mu stálo v cestě Lukáš Lev - 5:4. A o minutu později to bylo již o dva góly. Individuální akci zakončil přesnou střelou pod víko svým druhým gólem v zápase František Brada - 6:4. Divoká přestřelka pokračovala. "Vlci" se následně dostali do tlaku po dvou vyloučeních Františka Brady a v momentě, kdy odvolali brankáře, zahrávali dokonce dvojnásobnou početní výhodu 6 na 4. Tu se jim podařilo zužitkovat zásluhou Grosseho a ještě více tak zdramatizovat úplný závěr zápasu - 6:5. Ten si již Bubáci pohlídali, výsledek ubránili a sami přidali definitivní pojistku. Michal Javůrek sebral při pokračující power play Severočechů míček jednomu z bránících hráčů hostů a do prázdné branky pečetil sladké vítězství týmu kapitána Tomáše Duchoně.

Strašečtí se tak po dvou porážkách zvedli jak herně, tak i výsledkově a neoblíbeného soupeře dokázali konečně porazit. Děkujeme všem fanouškům za vynikající podporu. Další domácí utkání je na programu v pátek 14.10., kdy na svém hřišti přivítáme Kelty z Berouna. Přijďte nás také v tento netradiční čas podpořit!

HBCNS 

Informace o utkání

HBC Nové Strašecí:
J. Čadek, L. Dvořák, M. Korf, R. Douša, T. Duchoň, O. Duchoň, J. Běloušek, L. Lev, F. Brada, M. Kmeť, P. Čadek, D. Patera, M. Javůrek, A. Slabý, N. de Fin, O. Kučera

Branky:
6. L. Lev (M. Kmeť),
7. F. Brada (O. Duchoň, M. Javůrek),
15. D. Patera (N. de Fin),
31. M. Javůrek (D. Patera),
36. L. Lev (M. Javůrek),
37. F. Brada ,
45. M. Javůrek (P. Čadek)

Tresty:
4. D. Patera (2. min.)
17. F. Brada (2. min.)
35. F. Brada (2. min.)
42. F. Brada (2. min.)
44. F. Brada (2. min.)

Vlčí Smečka Ústí nad Labem:

Branky:

Tresty:

Střely: 24:23

Počet diváků: 60

« Zpět na rozpis

Diskuze

Poslední zápas

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí
5:2
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Blatná Datels 21 119:79 48
2. SK Suchdol nad Lužnicí 21 99:46 45
3. Vlčí Smečka Ústí nad.. 21 94:72 42
4. SK Kelti 2008 21 79:73 31
5. SK Pedagog Ćeské.. 21 67:75 30
6. HBC Plzeň 21 75:85 25
7. HBC Nové Strašecí 21 78:125 18
8. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 21 54:110 13

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

13.06.2023 Michal Janoušek (11)
16.06.2023 Jakub Nicht (25)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o. PARTNERS NOVÉ STRAŠECÍ ROI DIGITAL - INTERNETOVÝ MARKETING

Počet návštěv: 80128
Posledních 30 dnů: 511 | Posledních 7 dnů: 97 | Poslední den: 11

© 2023 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne