HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs HC Kert Park Praha

Datum a čas konání: 3.3.2019 14:00
Místo: Kocourek Aréna

Na slovíčko s... Michael Drechsler

Na slovíčko s... Michael Drechsler

Další z hráčů, jenž letos poprvé nakoukl do "A" mužstva je Michael Drechsler. Chtěl hrát hokej, ale poněvadž bylo pozdě, vybral si hokejbal, který hraje protože mu dává radost. Drekyho, jak se mu přezdívá, pro Vás vyzpovídal náš nový redaktor Vojta, věříme, že se Vám bude rozhovor líbit!

 

 

Ahoj Michale, rád bych se tě zeptal na pár otázek, abych tě přiblížil fanouškům HBCNS. Nejdřív nám řekni, jak dlouho hraješ hokejbal? Proč sis ho vybral za svůj hlavní sport, když jsou dnes téměř neomezené možnosti, co se týče výběru sportů?

V první řadě děkuji za příležitost být přiblížen našim skvělým fanouškům. Hokejbal hraju teď třetí sezónu. Vybral jsem si ho, protože jsem dříve chtěl hrát hokej, ale bohužel už bylo pozdě. Na škole jsme hráli florbal jenom do 7. třídy, takže když jsme skončili, chtěl jsem dělat něco podobné těmto sportům. Pak taky můj táta hrál dříve hokejbal, takže jsem už věděl, o co jde.

Hraješ celkem za 3 kategorie, také někdy za strašeckou rezervu. Není toho na tebe moc? Nebo jsi naopak rád, že máš stále možnost hrát?

Ano občas je to náročnější, spíše psychicky než fyzicky, ale miluji tento sport a je to pro mne mnohem lepší než sedět doma na zadku. Hlavně se snažím makat co nejvíc, abych byl pro tým prospěšnější.

Jaký máš názor na hokejbal v Novém Strašecí? Popřípadě co bys v příštích letech změnil?

Řekl bych, že je to dobrý klub s dobrým zázemím, určitě je to dobrá volba pro lidi, kteří se tím sportem chtějí bavit, protože vám tady nikdo příliš nešlape na paty a nemusíte tomu poddávat ostatní věci, jako třeba školu. Taky se tady nemusí platit žádné velké peníze, což je super. Možná by to ale chtělo zlepšit přístup k prckům, aby se už od mala učili různé herní situace a sehrávali se, protože mi přijde, že v jiných klubech jsou kousek napřed, ale samozřejmě je to amatérský sport a všichni to dělají ve své volném čase a snaží se, aby to mělo co nejvyšší úroveň.

Ještě bych se rád zeptal, jaké máš v hokejbale ambice? Chtěl bys někdy v budoucnu zkusit štěstí v některém z elitních hokejbalových klubů České republiky, nebo hraješ hokejbal jen tak pro potěšení a zábavu?

Tak určitě nějaké ambice jsou, ale hraju, protože z toho mám radost. Kdybych ji neměl, tak to nedělám. Možná někdy v budoucnu, pokud mě to bude stále bavit, bych nějaký klub zkusil, ale teď je pro mne priorita škola a současná sezóna.

Jako poslední otázku bych zvolil tuto: Co děláš ve svém volném čase? Vím, že je ho málo, ale přesto věřím že by se nějaký našel :D.

Ano je ho opravdu málo, ale mně to moc nevadí, spíš jsem za to rád, protože se nerad nudím. Když už se ale nějaký ten čas najde tak se snažím co nejméně lenošit. Třeba někdy jezdíme s Froldou do Strašecí jen tak si zastřílet, takže i ten volný čas se často nese v duchu hokejbalu.

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno
5:3
Podrobnosti

Tabulka

1. Jungle Fever Kladno 10 53:33 26
2. Rafani Praha 10 52:34 21
3. HBC Nové Strašecí 10 48:33 21
4. HBC Tygři Mladá.. 8 43:30 17
5. HBC Defekt Třebíz 11 45:55 14
6. TJ KOVO Praha 10 26:38 13
7. SK Kelti 2008 11 46:53 10
8. HBC ALPIQ Kladno 10 40:52 9
9. HC Kert Park Praha 10 19:44 4

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.02.2019 Adam Hájek (11)
25.02.2019 Jiří Hamouz (19)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) PRIMA LOGISTICS GROUP ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 25729
Posledních 30 dnů: 946 | Posledních 7 dnů: 207 | Poslední den: 35

© 2019 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne