HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

Starší žáci v přestřelce proti Ústí neuspěli!

Starší žáci v přestřelce proti Ústí neuspěli!

SŽ HBCNS - ELBA DDM Ústí nad Labem 6 : 11

Po tomto zápase i když to tak podle výsledku nevypadá, si zaslouží kluci obrovskou pochvalu. Soupeř dorazil na utkání s velkým počtem hráčů ( 20 do hry ) a posílen o několik hokejistů. I přes tento stav se naši hráči soupeře nezalekli a byli velmi důstojným soupeřem. Žádný souboj nevypustili ( někteří naši hráči hráli i bez hokejky (Jeník) )a stále se tlačili do brány soupeře.Po vyrovnání na 1:1. byla na klukách vidět obrovská radost a hlad po získání bodů. Pak to bylo již jak na houpačce. Ještě 5 minut před koncem zápasu byl stav 6:7 a v tu chvíli jsme byli i lepší, ale pak jsme obdželi smolný gól. I tak se kluci ještě snažili něco udělat s výsledkem, ale prostě to nevyšlo.

Našim přáním bylo , aby si kluci poslední zápas užili, tak došlo i k několika významným změnám v sestavě. Obránci do útoku a utočníci do obrany :-). Jenom škoda , že se klukům nepodařilo získat alespoň bod, který by byl zasloužený. 

Díky hoši  !!!

Branky: 2 x Kryštof Svoboda, Zdeněk Husák, Michal Drechsler, Jan Němec , Matyáš Vojna 

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
Jungle Fever Kladno
10:3
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Tygři Mladá.. 5 25:18 10
2. SK Kelti 2008 5 23:15 9
3. HBC Nové Strašecí 5 23:24 9
4. Jungle Fever Kladno 5 21:23 9
5. Rafani Praha 5 22:20 8
6. TJ KOVO Praha 5 9:23 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

11.08.2020 Jan Falař (30)
16.08.2020 David Klůc (12)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

8 gólů

Michal Javůrek
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o.

Počet návštěv: 48303
Posledních 30 dnů: 540 | Posledních 7 dnů: 161 | Poslední den: 19

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne