HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

Sympatické výkony Mladších žáků na Kvalifikačním turnaji

Sympatické výkony Mladších žáků na Kvalifikačním turnaji

V neděli 7.4. vyrazili Mladší žáci na kvalifikační turnaj o postup na Mistrovství republiky. V Čimicích to nakonec nedopadlo, ale za výkony proti předním českým klubům se naši borci rozhodně stydět nemusejí.

 

 

 

 

 

 

Ve skupině jsme se nejprve střetli s domácími Rebely, kterým jsme po srdnatém výkonu podlehli 1:3, kdy naši jedinou branku vsítil rychlonohý Matyáš Rublič. V dalším utkání jsme se v přímém souboji utkali s Hostivaří o druhé místo ve skupině a lepší výchozí pozici do vyřazovacích bojů. V tomto klání předvedli naši borci vůbec nejlepší výkon na turnaji a zaslouženě jsme Hostivař porazili. V úvodní části hry dostal náš tým do vedení důrazný Honza Jelič. Po změně stran Hostivař srovnala, ale poté se ujala dělovka Honzi Petříka, který nás poslal do vedení 2:1. Hostivaři se opět podařilo srovnat, ale poslední slovo měl opět náš elitní obránce Honza Petřík, který prošel přes celé hřiště a nekompromisně zavěsil pod horní tyčku. Důležité vítězství 3:2 jsme uhájili i přes závěrečný nápor soupeře.

 

Ve čtvrtfinále jsme vyzvali pražský Kert Park, na který jsme si věřili, ale na postup jsme se dosti nadřeli.  Po vlažné první části trenéři stáhli sestavu na dvě formace a tento tah okamžitě přinesl ovoce. Z kraje druhého dějství se prosadil Matyáš Rublič a novostrašečtí v této části zápasu svého soupeře jasně přehrávali. Další branku jsme bohužel nepřidali, a tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky v samotném závěru. O postupu tedy museli rozhodnout samostatné nájezdy, které se nám vyvedly parádně. Kapitán Kuba Železný vymetl horní růžek a Lukáš Tlustý zakončil svůj blafák do forhendu. Vše podpořil Martin Andrášek v brance, který kryl dva nájezdy ze tří a my jsme se mohli radovat z postupu do semifinále.

 

V boji o finále jsme narazili na odpočaté Kladno a od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec. Na celém týmu už byla znát únava a celkově jsme nehráli dobře. Odešli jsme poraženi vysoko 0:8 a snažili se zmobilizovat síly na boj o 3. místo, ve kterém jsme se utkali s Hostivaří. Ta nám vrátila porážku ze skupiny i s úroky a my odešli poraženi poměrem 1:4. Čestný úspěch zaznamenal Šimon Durkaj.

 

Konečné čtvrté místo musíme i přes zklamání z posledních dvou duelů určitě brát, jelikož konkurence byla na tomto turnaji opravdu vysoká. Pro kluky bylo 5 zápasů opravdu dost a většina toho měla po skončení plné kecky.  Za individuální výkony byly z našeho Týmu oceněni neúnavný bojovník Kuba Štiller a skvělě hrající Honza Petřík. Poděkovat musíme také skvělým fanouškům, kteří nás v rozpálených Čimicích podporovali po celý turnaj.

 

Sestava: Andrášek, Zeman – Petřík, Suchý, Jelič, Železný, Durjkaj – Tlustý, Kougl, Štiller, Janoušek, Rublič – Černý, Mai, Klein, Drescher, Kreuzer

Diskuze

Poslední zápas

Vlčí Smečka Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
6:3
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Blatná Datels 18 94:52 42
2. SK Suchdol nad Lužnicí 18 78:49 37
3. TJ KOVO Praha 18 73:57 37
4. Vlčí Smečka Ústí nad.. 18 64:50 36
5. Ježci Heřmanův Městec 18 85:52 34
6. HBK Bulldogs Brno 18 66:51 33
7. SK Kometa Polička 18 69:49 31
8. SK Kelti 2008 18 65:63 24
9. HBC Tygři Mladá.. 18 69:84 21
10. TGB Swietelsky.. 18 53:73 19
11. TJ Lokomotiva Česká.. 18 43:88 16
12. HBC Nové Strašecí 18 62:82 15
13. HBC Malenovice 18 43:114 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.06.2024 Lukáš Lev (39)
25.06.2024 Ladislav Gengel (43)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o. PARTNERS NOVÉ STRAŠECÍ ROI DIGITAL - INTERNETOVÝ MARKETING

Počet návštěv: 87284
Posledních 30 dnů: 561 | Posledních 7 dnů: 254 | Poslední den: 10

© 2024 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne