V neděli 24.3. sehrál Tým Mladších žáků další dva mistrovské zápasy, tentokrát na domácí půdě v Novém Strašecí. V Kocourek aréně jsme se utkali s týmy Hostivaře a Mladé Boleslavi.
První třetina úvodního duelu proti Hostivaři byla tou nejúspěšnější částí hry z celého dne. Naši borci do zápasu nastoupili velmi odhodlaně a během prvních deseti minut nasázeli soupeři šest branek. Dvakrát se trefili Durkaj a Jelič, po jedné brance přidali Štekl a Čížek. V dalších částech zápasu se hra více vyrovnala i přes další šance mladých Bubáků zůstal finální výsledek v poměru 6:0 pro domácí Tým.
Ve druhém zápase jsme herně sehráli vyrovnaný zápas s Mladou Boleslaví, ale absolutně jsme nedokázali najít recept na šikovného útočníka Tygrů, který si s naší obranou místy dělal, co chtěl, a tak není divu, že se našim obráncům o plejerovi s č. 44 zdálo i v noci na druhý den. V zápase s Mladou Boleslaví nás soupeř jednoznačně předčil v efektivitě zakončení, a tak jsme odešli poraženi 2:8. Naše dvě branky vsítili Šimon Durkaj a Jirka Čížek.
Kluci a Valča Čížková však za předvedenou hru zaslouží pochvalu. Na trénincích zapracujeme na zakončení pod tlakem a důslednosti před vlastní brankou a věříme, že budeme dobře připraveni na kvalifikační turnaj konaný, v rámci kvalifikace na Mistrovství ČR, v pražských Čimicích dne 7.4. Držte našim Mladším žákům pěsti.
Sestava: Andrášek, Zeman – Petřík, Suchý, Jelič, Železný, Durkaj - Tlustý, Kougl, Štiller, Štekl, Rublič, - Kein, Mai, Čížková, Čížek, Drescher – Kreuzer
Vlčí Smečka Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí |
7:1 Podrobnosti |
1. | TJ Blatná Datels | 20 | 87:63 | 43 |
2. | SK Suchdol nad Lužnicí | 20 | 100:70 | 41 |
3. | Vlčí Smečka Ústí nad.. | 19 | 71:43 | 38 |
4. | SK Kelti 2008 | 20 | 83:73 | 37 |
5. | HBC Prachatice | 20 | 59:81 | 26 |
6. | TJ KOVO Praha | 20 | 63:75 | 25 |
7. | HBC Nové Strašecí | 20 | 74:91 | 17 |
8. | SK Pedagog České.. | 19 | 47:88 | 10 |
Počet návštěv: 1660
Posledních 30 dnů: 447 | Posledních 7 dnů: 105 | Poslední den: 24
© 2025 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze