HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs TGB Swietelsky..

Datum a čas konání: 8.10.2023 15:00
Místo: Kocourek Aréna

Přípravka ovládla turnaj na Kertu

Přípravka ovládla turnaj na Kertu

V sobotu 9.9. vyrazil náš Tým přípravky ke svému prvnímu turnaji na pražské Lužiny. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, a vzhledem k většímu počtu družstev byl netradiční i rozpis zápasů, kdy jsme znali soupeře pouze pro první zápas. Další zápasové dvojice se na turnaji tvořili až podle výsledků předchozích zápasů, přičemž každé družstvo odehrálo čtyři zápasy.

 

 

Prvním soupeřem pro nás byl Modrý tým z Kladna, který se hned v úvodu dostal do jednobrankového vedení, ale přesně to naše borce výrazně nakoplo a spustili parádní kanonádu. V prvním zápase celé sezóny naše přípravka uspěla 12:4. Další zápas jsme sehráli s Hostivaří a jednalo se o krásný a vyrovnaný duel. Po první polovině byl stav srovnaný 3:3 a naši kluci se, společně se statečnou Valerií Čížkovou, pustili do druhého dějství s ještě větším odhodlání, s cílem dotáhnout zápas k vítězství. To se také povedlo, druhé klání jsme ovládli v poměru 6:4, a tak byl naším dalším soupeřem SK RebelPraha, který měl stejně jako náš Tým na kontě dvě vítězství.

Od začátku utkání byla z obou táborů znát velká touha po vítězství, což přispělo k několika vyostřenějším situacím v průběhu zápasu. Po první polovině byl stav opět nerozhodný 1:1, ale pak do toho Bubáci opět šlápli a v třaskavém souboji si dokráčeli k vítězství 5:1. V posledním zápase jsme nastoupili proti Bílému týmu z Kladna. Kluci +Valča už toho měli na rozpáleném hřišti plné kecky, ale i tento duel zvládli na jedničku a zvítězili 7:1.

První turnaj sezóny kategorie přípravky tedy můžeme hodnotit mimořádně pozitivně. Z Týmu byla ve všech zápasech cítit velká vůle po vítězství, k vidění bylo velké množství povedených akcí a krásných gólů. Každý z devíti hráčů v poli se v průběhu turnaje zapsal do střelecké listiny a v brance jsme se mohli spolehnout na jistého Matyho. Již nyní se celý Tým těší na další práci na trénincích a na další turnaje, ten další sehrajeme za dva týdny 23.9.

Sestava HBCNS: Zeman – Kougl, Čížek, Čížková – Mai, Manda P., Manda V. – Chwistek, Filip, Capeli

Trenér: Tomáš Duchoň

HBCNS

Diskuze

Poslední zápas

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí
5:1
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Kelti 2008 5 31:17 13
2. Ježci Heřmanův Městec 5 21:12 12
3. SK Suchdol nad Lužnicí 4 18:8 9
4. Vlčí Smečka Ústí nad.. 4 13:9 9
5. TJ Blatná Datels 4 21:12 8
6. SK Kometa Polička 2 16:0 6
7. HBK Bulldogs Brno 4 10:9 6
8. TJ KOVO Praha 4 15:18 5
9. HBC Nové Strašecí 4 10:16 3
10. HBC Tygři Mladá.. 4 14:27 3
11. HBC Malenovice 4 8:24 2
12. TGB Swietelsky.. 3 8:18 1
13. TJ Lokomotiva Česká.. 5 7:22 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

05.10.2023 Michal Suchý (11)
06.10.2023 Vladislav Horáček (49)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ NÁRODNÍ SPORTOVNÍ AGENTURA České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o. PARTNERS NOVÉ STRAŠECÍ ROI DIGITAL - INTERNETOVÝ MARKETING

Počet návštěv: 83701
Posledních 30 dnů: 1418 | Posledních 7 dnů: 372 | Poslední den: 30

© 2023 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne