HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

MikroPřípravka - Turnaj v Praze Čimicích

MikroPřípravka - Turnaj v Praze Čimicích

V sobotu 15.10. byl pozván náš nejmladší výběr mikropřípravek na turnaj do Čimic pořádaný domácím klubem Rebel Praha, náš klub dal dohromady jeden výběr.

 

 

Úvod turnaje byl zasažen mírným deštěm, takže to chvilkami vypadalo, že se hráči ocitli na ledě a obuli brusle. Meteorologické podmínky tak často rozhodovaly o výsledku utkání, nezřídkakdy tak byla k vidění stoprocentní šance, která však vlivem podklouznutí dotyčného hráče skončila neproměněná. Naštěstí naši hráči se do kontaktu s kluzkou hrací plochou vůbec nedostali, protože po hřišti vysloveně létali a tradičního rivala z Hostivaře porazili vysoko 9:1.

Bohužel v následujícím utkání létali už příliš vysoko a tak zaznamenali první, ale zároveň poslední porážku v turnaji proti výborně hrajícím domácím Rebelům v bílých dresech.

Krátkou pauzu náš tým využil k převléknutí do suchého oblečení, mokré ponožky vyměnili za méně mokré, protože se některým v tašce vylil čaj z termosky a posílení dobrou svačinou nastoupili proti druhému týmu Rebelů. Tentokrát stály naše mladé pušky pevně na zemi, která tou dobou už nepřipomínala plavecký stadion v Podolí, a po bojovném výkonu si vzaly od Rebelů vítezství zpět.

Poslední utkání s Kert Park Praha bylo nejvyrovnanější ze všech a přestože naši drželi těsné vedení až do poslední minuty, tak závěrečný tlak soupeře vyústil v penaltu, která rozhodla o spravedlivé remíze.

Všichni zúčastnění si vysloužili od pořadatelů turnaje zlaté medaile a neméně lákavé koblížky s nutellou, kterými doplnili zpět energii, kterou nechali na hřišti.

     

Diskuze

Poslední zápas

SK Kelti 2008
HBC Nové Strašecí
5:2
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Blatná Datels 21 119:79 48
2. SK Suchdol nad Lužnicí 21 99:46 45
3. Vlčí Smečka Ústí nad.. 21 94:72 42
4. SK Kelti 2008 21 79:73 31
5. SK Pedagog Ćeské.. 21 67:75 30
6. HBC Plzeň 21 75:85 25
7. HBC Nové Strašecí 21 78:125 18
8. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 21 54:110 13

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

13.06.2023 Michal Janoušek (11)
16.06.2023 Jakub Nicht (25)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o. PARTNERS NOVÉ STRAŠECÍ ROI DIGITAL - INTERNETOVÝ MARKETING

Počet návštěv: 80128
Posledních 30 dnů: 511 | Posledních 7 dnů: 97 | Poslední den: 11

© 2023 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne