HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs SK Kelti 2008

Datum a čas konání: 5.3.2023 14:00
Místo: Kocourek Aréna

O pohár města Nového Strašecí v sobotu 13.8.2022

O pohár města Nového Strašecí v sobotu 13.8.2022

Po roce je tu opět tradiční turnaj O pohár města Nového Strašecí. Pořadatelům se povedlo turnaj obsadit nejsilněji za poslední roky, a tak věříme, že bude k vidění kvalitní hokejbal. Zastoupení bude mít na turnaji po několika letech také extraliga! Pojďmě si nyní představit jednotlivé účastníky, rozdělení do skupin a celkový program.

Skupina "A"

HBC Ještěři Ústí nad Labem

Účastník 1. ligy a loňský vítěz turnaje přijede do Strašecí jistě s chutí obhájit loňský triumf. Minulý rok se Severočechům podařilo poskládat velmi silný tým v čele s kapitánem reprezentace Honzou Pospíšilem. Také v uplynulé sezóně se Ještěrům poměrně dařilo, když si čtvrtým místem po základní části zajistili postup do vyřazovacích bojů. Podaří se jim ve Strašecí ovládnout turnaj podruhé v řadě?

HBC Dandy Malé Březno

Celek z Malého Března můžeme již pomalu začít nazývat jako tradiční účastník našeho turnaje. Při dvou předchozích účastech se další severočeský tým dokázal pokaždé probojovat do finále. V posledním zápase to ale Malému Březno nevyšlo, když v roce 2020 podlehl domácímu týmu a minulý rok pak Ještěrům. Povede se napotřetí sympatickému klubu turnaj vyhrát?

SK Pedagog České Budějovice

Nováček turnaje a další účastník 1. ligy završuje silnou a zajímavou skupinu A. Jihočechům se v uplynulém ročníku dařilo, po základní části obsadili třetí místo a v play off  skončili až v semifinále, když dokázali potrápit pozdějšího vítěze Vlčí Smečku. Pedagog přijede do Strašecí zcela určitě v zajímavé sestavě a bude se chtít předvést v co nejlepším světle. Na jaké umístění to však bude stačit?

Skupina "B"

HBC Nové Strašecí

Domácí začali zkraje července přípravu před další sezónou ve druhé nejvyšší soutěži a na turnaji budou chtít dát příležitost všem hráčům širšího kádru a samozřejmě také hráčům z juniorky. Trenéři Honza Falař a Vašek Pavlík budou ale požadovat po svých svěřencích co nejvyšší nasazení a byť to budou mít domácí ve společnosti Blatné a Hradce Králové těžké, budou chtít vylepšit loňské 4. místo.

TJ Blatná Datels

Druhý nováček turnaje, velmi zajímavý celek a nově účastník 1. ligy, to je Blatná Datels. Tento klub prožil velmi úspěšnou sezónu. Dokázal totiž vyhrát západní skupinu 2. ligy, čímž postoupil o patro výše a také se skvěle prezentoval v Českém poháru, ve kterém dokráčel až do čtvrtfinále. Do Strašecí tak Blatná přijede s vysokými ambicemi a chutí se dobře naladit na premiérovou sezónu ve druhé nejvyšší soutěži.

HBC Hradec Králové 1988

Po několila letech přijede na Kocourek extraligový celek a zaslouží se o to Hradec Králové, který se na turnaj vrací po 10 letech. Při své poslední účasti Východočeši prohráli ve finále s výběrem reprezentace ČR. Dlouholetý účastník nejvyšší soutěže skončil v posledním ročníku extraligy na 10. místě a aktuálně se snaží obměnit svůj kádr. Bude tak zajímavé sledovat, v jaké sestavě a kvalitě v sobotu 13.8. přijede.

Takové bylo představení jednotlivých účastníků a programu. Výsledky letošního ročníku můžete sledovat na níže přiloženém odkazu. Mnohem raději ale budeme, když se dostavíte osobně!

https://www.hbcns.cz/vysledky/detail/1-muzi-a

Přijďte si užít v sobotu 13.8. den plný hokejbalu na Kocourek. Samozřejmostí je zajištění pitného režimu pro hráče, funkcionáře a fanoušky s tím, že o hladu rozhodně také nebudete.  

Budeme se těšit na Vaši podporu.

HBCNS

Diskuze

Poslední zápas

Vlčí Smečka Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
8:1
Podrobnosti

Tabulka

1. TJ Blatná Datels 13 73:40 35
2. Vlčí Smečka Ústí nad.. 13 50:38 24
3. SK Suchdol nad Lužnicí 11 42:28 22
4. SK Pedagog Ćeské.. 12 37:31 21
5. SK Kelti 2008 12 38:42 13
6. HBC Plzeň 13 36:46 13
7. HSÚ HBC Ještěři Ústí.. 11 28:45 10
8. HBC Nové Strašecí 13 47:81 9

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

11.12.2022 Matouš Křeček (15)
13.12.2022 Karel Šnobl (42)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o. PARTNERS NOVÉ STRAŠECÍ ROI DIGITAL - INTERNETOVÝ MARKETING

Počet návštěv: 75671
Posledních 30 dnů: 985 | Posledních 7 dnů: 202 | Poslední den: 12

© 2022 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne