HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Naše MINI na turnaji u Rebelů

Naše MINI na turnaji u Rebelů

V neděli 13.6.2021 se zůčastnilo mužstvo našich nemenších turnaje minipřípravek v Čimicích. Turnaje se zúčastnily celkem tři týmy. Tým HBC Nové Strašecí, SK Rebel Praha a HBC Hostivař. Turnaj byl pro naše borce těžkou zkouškou. Hrály se celkem 4 zápasy, tzn. každý s každým dvakrát. Tentokrát jsme nastupovali oslabeni o dva hráče (Chris M. a Aaron D.), které skolily zdravotní potíže. Naše mužstvo tak sestávala převážně z hráčů micro přípravky. Odvezli jsme si 4 prohry po zápasech: 

SK Rebel Praha - HBC Nové Strašecí 5:1, 9:0 a  HBC Nové Strašecí - HBC Hostivař 3:7, 1:3. 

Turnaj byl velkou zkouškou psychiky. Nejhorší byl nástup do 4. utkání kdy po 3. prohře nikdo neočekával zlom. Vybičovali jsme se však k nejlepšímu výkonu a nejnižší prohře v řadě. Obrovskou zásluhu na výsledku nesou naši gólmani Martin A. a Matyáš Z. Které je nutné nejen pochválit ale i pohlídat si! Pokukovali po nich trenéři soupeřů a padali zde návrhy draftů!

 

Velká pochvala patří všem hráčům! 

HBC Nové Strašecí reprezentovali: 

Andrášek Martin,Zeman Matyáš,Král Václav,Pozdníček Denis,Chwistek Jonáš,Kryštof Zeman,Suchý Michal,Černý Martin,Vopálenský Adam,Volf Filip a Volf Jamie

 

Fotky z turnaje najdete na rajčeti ( https://hokejbalnovestraseci.rajce.idnes.cz/HBCNS_2021-06_-_Minipripravky_Cimice/  )  

Diskuze

Nejbližší narozeniny

29.07.2021 Ondřej Duchoň (28)
05.08.2021 Alex Černý (13)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 57482
Posledních 30 dnů: 677 | Posledních 7 dnů: 105 | Poslední den: 27

© 2021 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne