Dorostenci dvakrát vítězně!

Mladší dorost se po bez mála 9 měsíců vrátil zpět k zápasům a vrátil se ve velkém stylu.

Na domácím hřišti přivítal tuto neděli  soupeře z Ustí nad Labem a z Pardubic. Turnaje se hrají formátem 2x15 minut. Svěřenci trenéra Aleše de Fina v prvním zápase proti Ustí vyhráli 10:1 když se ve 4.minutě  ve vlastním oslabení po vyloučení Kučery dostal k dorážce skvěle hrající Adam Slabý. Poté gólové konto soupeře zatížili Husák, 2x Kučera, 2x Itner, Běloušek, Vojna, znovu Slabý a pověstnou desítku ústeckým natočil Vaic, který tak určitě bude muset do kabiny donést nějakou dobrotu.

PODROBNÉ STATISTIKY HBCNS - ÚSTÍ NAD LABEM

Ve druhém a mnohem vyrovnanějším utkání naši dorostenci porazili nedisciplovaný Svítkov 6:3. Za zmínku stojí především situace ze 13.minuty, kdy dal hráč Svítkova, po obdrženém gólu pěstí Slabému, který se nenechal vyprovokovat a s usměvem odešel na střídačku.. ze hry se trefil de Fin a nasledně ještě přidali branky 2x Slabý, 2x Kučera a když ve 28.minutě po krásné přihravce Bělouška zkompletoval hattrick Ondra Kučera, výsledková tabule se zastavila na konečném výsledku.

PODROBNÉ STATISTIKY HBCNS - SVÍTKOV PARUDBICE

Naši dorostenci ukázali že mají skvělou partu a že byli dobře připraveni jak po technické, tak po fyzické stránce, za což můžou pokyny trenéra de Fina během covid pauzy.

20.6.2021 je čeká další turnaj v Hostivaři kde se utkají právě s místní Hostivaří a s Ježky z Heřmanova Měštce. A když se i tam zadaří tak by je mohl čekat v termínu 26.a 27.6. finálový turnaj. Ale nepředbíhejme a věřme. že se to povede.