HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Přípravka na turnaji v Praze!

Přípravka na turnaji v Praze!

V sobotu 5.6. se náš Tým Přípravky představil na turnaji v pražských Lužinách. Novostrašečtí hokejbalisté sehráli v Praze čtyři utkání. Dvakrát se střetli s domácímy týmy HC Kert Park Praha a dvakrát změřili síly s berounskými Kelty. Ačkoliv se družině trenérů Tomáše Duchoně a Honzy Jeliče výsledkově příliš nedařilo, ve všech zápasech podali Bubáci bojovný a odhodlaný výkon. Nejnebezpečnější sestavou pro brankáře soupeře bylo úvodní trio ve složení: Matěj Maršál, Jan Petřík a Adam Drescher. První trojce zdatně sekundovala druhá formace vedená Míšou Janouškem, který nejčastěji kombinoval s Honzou Jeličem a Vojtou Kouglem. První dvě formace skvěle doplňovali nováčci Kuba Fischer a Matyáš Klein, kteří svým pohybem a dravostí dělali obranám soupeře taktéž problémy. Po celý turnaj předváděla výborné výkony v brance Lucie Bukovicová.

Borci odmakali všechny čtyři zápasy velmi statečně a za jejich bojovnost jim patří velký dík. Do dalších turnajů mají Bubáci rozhodně na čem stavět.

Diskuze

Nejbližší narozeniny

29.07.2021 Ondřej Duchoň (28)
05.08.2021 Alex Černý (13)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 57482
Posledních 30 dnů: 677 | Posledních 7 dnů: 105 | Poslední den: 27

© 2021 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne