HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Minipřípravka na turnaji v pražských Lužinách

Minipřípravka na turnaji v pražských Lužinách

V neděli 11.10. se náš skvělý tým Minipřípravky představil na turnaji v pražských Lužinách, kde své síly poměřil s Hostivaří, dvěma týmy Keltů z Berouna a domácím Kert Parkem. Hodnocení turnaje nám popsal trenér Tomáš Duchoň. Níže v textu najdete také odkaz na fotogalerii.

Novostrašečtí borci sehráli v Praze čtyři vyrovnané utkání, ve kterých zaznamenali dvě vítězství a dvě porážky s celkovým pozitivním skóre 14:12.

V brance tým po celý turnaj držel famózní Martin Andrášek. V obraně se činil Vojta Kougl a Jonáš Chwistek, který byl vůbec nejmladším hráčem celého turnaje. Střelecky tým táhl především Michal Janoušek, který vsítil téměř polovinu strašeckých branek. V útoku ho podporovali bojovníci Tobiáš Doskočil a Chris Mariáš. Další branky přidávali také Ondra Černý a Honza Jelič, který se jako nováček uvedl v novostrašeckém dresu ve výborném světle.

Družina  trenérů Chwistka a Duchoně si za své výkony zaslouží velkou pochvalu, a tak věřme, že je v našich modrožlutých dresech uvidíme co nejdříve.

Fotogalerie z turnaje: https://hokejbalnovestraseci.rajce.idnes.cz/HBCNS_2020-10_Turnaj_Minipripravek_Praha_Luziny/

HBCNS

Diskuze

Nejbližší narozeniny

04.11.2020 Jiří Hlavsa (44)
06.11.2020 Matěj Jakoubek (15)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o. ALBATROS MOVING, s.r.o.

Počet návštěv: 52936
Posledních 30 dnů: 2143 | Posledních 7 dnů: 372 | Poslední den: 58

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne