Jungle Fever Kladno vs HBC Nové Strašecí

Datum a čas konání: 6.6.2020 10:00
Místo: Kladno u ZS

Souboj s Kelty 2008 v Berouně skončil pro starší žáky vítěztvím 1:2

Po týdnu se starší žáci vrátili na hřiště do Berouna ,aby zde poměřili svoje síly s týmem SK Kelti 2008 a kdo by si myslel , že půjde o snadný zápas , tak se spletl. Již od prvních minut zápasu bylo jasné , že zápas bude vyrovnaný a i počet střel 7 : 7 po první třetině tomu nasvědčoval. Gólu jsme se však nedočkali. O zápase se rozhodlo ve druhé třetině . Hned ve druhé minutě se dostal do přečíslení  A. Slabý s  J. Itnerem a ten po přesné přihrávce od Adama před bránou procedil míček mezi betony gólmana Keltů 0:1 . Bohužel se zápas od této chvíle stal přehlídkou hry v přesilovce i oslabení . Rozhodčí rozdali  průběžně po 4 trestech na obou stranách . Ve 25. minutě se pak povedlo Keltům vyrovnat po vzájemném vyloučení hráčů za hrubost na 1:1 .  Ve 28 minutě se pak před brankou Keltů povedlo uvolnit  O. Kučerovi a ten po přihrávce od J. Itnera zvýšil  na 2:1 . Počet střel ve druhé třetině 10:10.  Třetí třetina se hrála stále velmi vyrovnaně a ani tentokrát se neobešla bez vylučování na obou stranách .  Nutno dodat , že jsme měli i velkou dávku štěstí poté co Kelti hned 2x trefili tyč naší brány ,  gól už však žádný nepadl a třetina skončila  za počtu střel 9:10.

Sestava: M. Jakoubek , M Křeček , T. Ambrožewicz , J. Běloušek , D. Horáček , O. Husák , J. Itner , F. Kníže , O. Kučera , J. Němec ,M. Podráský , A. Slabý , P. Svoboda , R . Bárta