HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

TJ KOVO Praha vs HBC Nové Strašecí

Datum a čas konání: 29.9.2019 14:00
Místo: Praha - Palmovka

Vyjádření HBC Nové Strašecí

Vyjádření HBC Nové Strašecí

Vyjádření HBC Nové Strašecí k situaci ohledně přestupu hráče z kategorie dorostu do HBC Kladno.

HBCNS se kategoricky ohrazuje proti pomluvám na adresu šéftrenéra mládeže Aleše de Fina, které kolují hokejbalovým prostředím.

Vysvětlení situace:
Hráč HBCNS předal informaci o přestupu do stejné kategorie HBC Kladno. Záležitost projednávala rada HBCNS, která se jednomyslně shodla, že nepustí hráče s okamžitou platností na přestup, ale navrhla hráči a klubu HBC Kladno střídavý start do Juniorky HBC Kladno, to bylo okamžitě shozeno ze stolu jak samotným hráčem, tak i klubem HBC Kladno z důvodu nekoncepčnosti, tudíž HBCNS přišlo s dalším návrhem jak umožnit hráči hrát a to byl střídavý start do kategorie juniorů a na jaro přestup do HBC Kladno, s přestupem zpět po konci sezóny. Opět negace ze strany hráče, tak nového klubu. HBCNS přichází tak s třetí a posledním nabídkou a to je odehrání 1/3 soutěže za dorost HBCNS a pak přestup do HBC Kladno. Navrh opět nepřijat. Jak vidíte, zatím se snažilo něco vymyslet (ke spokojenosti všech stran) pouze HBCNS, nikdo jiný.

HBC Nové Strašecí vůbec nechce nikomu bránit hrát, jen nesmí být dohoda jednostranně výhodná. Navíc posilovat konkurenci ve stejné soutěži hned od začátku ročníku je holý nesmysl.

Aleš de Fin byl ten, který čtveřici kluků v loňské sezóně, i přes nesouhlas většiny vedení HBCNS do dorostu Kladna dostal, když HBCNS tuto kategorii nemělo. Aneb byl si bohem, teď jsi volem.

Nechceme vůbec vyvolat debatu, proto prosíme nekomentujte ani nijak neoznačujte tento status, jen chceme uvést věci na pravou míru, po tom co se nám dostávají informace co koluje o Alešovi potažmo celém HBCNS veřejností.

Za vedení HBCNS Jan Falař

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008
6:3
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC ALPIQ Kladno 1 10:4 3
2. HBC Nové Strašecí 1 6:3 3
3. Rafani Praha 1 3:2 3
4. TJ KOVO Praha 1 3:2 2
5. HBC Tygři Mladá.. 1 2:3 1
6. Jungle Fever Kladno 1 2:3 0
7. SK Kelti 2008 1 3:6 0
8. HBC Defekt Třebíz 1 4:10 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

05.10.2019 Tobias Slavík (9)
06.10.2019 Vladislav Horáček (45)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

3 góly

David Horáček
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) PRIMA LOGISTICS GROUP ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 35610
Posledních 30 dnů: 1443 | Posledních 7 dnů: 504 | Poslední den: 82

© 2019 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne