HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

TJ KOVO Praha vs HBC Nové Strašecí

Datum a čas konání: 29.9.2019 14:00
Místo: Praha - Palmovka

Na slovíčko s... Matyáš Kot

Na slovíčko s... Matyáš Kot

V prvním letošním Na slovíčku si Vojta Frolík pozval k pomyslnému mikrofonu jednu ze stálic starších žáků Matyho Kota, kterému se vždy líbila týmovost a tak zvolil ve druhé třídě hokejbal. Hezké čtení!

 

 

 

Ahoj Maty, tentokrát jsi na řadě ty v našem speciálu „Na slovíčko“. Minule jsme tu měli dva mladší dorostence, takže jsme tentokrát sáhli do řad starších žáků. Jako obvykle bych se tě na začátek zeptal: Jak dlouho hraješ hokejbal a co tě k němu přivedlo?

Hokejbal hraji už od druhé třídy. Rodiče hledali vhodný sport, který by mě bavil. Návrhy byli od fotbalu přes atletiku až po hokejbal. V tu chvíli to bylo jasné, zvolil jsem hokejbal. Vždycky se mi líbila týmovost.

 

Po podzimní části MČR starších žáků jste na druhém místě. Jsi s tím spokojen nebo myslíš, že máte na to se umístit ještě výše?

Určitě s tím spokojený jsem. V loňské sezóně jsme měli hodně silný tým a dobré úspěchy. Někteří kluci už ale odešli do dorostu. Přišli kluci z mladších žáků, dobře jsme se sehráli a skončili tak druzí. Na konci sezóny bychom ovšem první být mohli. Záleží, jak se přes zimu budeme připravovat a jak k tomu hlavně budeme přistupovat. Na jaře nesmíme zaspat a hrát hned od prvního zápasu, jestli chceme první příčku.

 

Jak osobně vnímáš tento rok váš tým? Máte dobrý kolektiv, je vás dost…?

Kolektiv máme hodně dobrý, všichni si rozumíme. V týmu máme letošní mladší žáky, kteří nám pomáhají v těchto výkonech. Nejen já, ale i starší kluci máme radost, že nám pomáhají a doplňují nás v kategorii. Dokážeme se sejít i mimo hřiště ve volném čase.

 

Jak to vidíš se svou hokejbalovou budoucností? Chtěl bys pokračovat do vyšších kategorií v HBCNS, nebo uvažuješ o nějakém přestupu či hostování?

Do budoucna jsem ještě nepřemýšlel. Ve Strašecí bych za vyšší kategorie určitě pokračovat dál chtěl. Chci hrát ve Strašecí nejdéle, co to půjde. Vše také záleží na mém přístupu ke škole a vybíráním další školy kam půjdu.

 

Na závěr bych ti rád poděkoval za rozhovor a popřál hodně štěstí a gólů do budoucnosti!

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
SK Kelti 2008
6:3
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC ALPIQ Kladno 1 10:4 3
2. HBC Nové Strašecí 1 6:3 3
3. Rafani Praha 1 3:2 3
4. TJ KOVO Praha 1 3:2 2
5. HBC Tygři Mladá.. 1 2:3 1
6. Jungle Fever Kladno 1 2:3 0
7. SK Kelti 2008 1 3:6 0
8. HBC Defekt Třebíz 1 4:10 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

05.10.2019 Tobias Slavík (9)
06.10.2019 Vladislav Horáček (45)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

3 góly

David Horáček
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) PRIMA LOGISTICS GROUP ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 35610
Posledních 30 dnů: 1443 | Posledních 7 dnů: 504 | Poslední den: 82

© 2019 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne