HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

Na slovíčko s... Vašek Pavlík

Na slovíčko s... Vašek Pavlík

"A" mužstvo má za sebou podzimní část 2. ligy a tak jsme pro Vás nemohli nevyzpovídat lodivoda Vaška Pavlíka. V rozhovoru se dozvíte, jak je spokojen s výkony týmu, jak hodnotí kvalitu druhé ligy či co říká na zapojení juniorů do mužské kategorie.

 

Ahoj Vašku, máme za sebou podzimní část 2. ligy, jak bys ji zhodnotil? 
Jenom kladně! Mrzí mě prohra s Rafanama, ale jinak jsem na 90% spokojený…

 Rozjezd sezony byl poněkud pomalejší, dvě prohry ze tří zápasů, pak už je jedna prohra a na závěr pět výher v řadě, čemu to přisuzuješ?
První prohra byla protože jsem nebyl na lavičce :-))). Sranda… Ty první dvě prohry byly doma a  jedna s Kovem, které jsme pak u nich porazili…
Myslím si, že tým postupně získával sebevědomí, především v tom, že jeho natrénovaný herní projev je úspěšný, zejména ve spojení s disciplínou.
Přikládám to i k ustálenému kádru hráčů jednotlivých formací, to znamená ke stoupající souhře.

Po letech v druhé nejvyšší soutěži jste se s týmem rozhodli startovat o level níže, bylo to dobré rozhodnutí? Můžeš porovnat kvalitu loňské první ligy a letošní druhé?
Tak určitě :-))). Rozhodnutí prospělo všem, oddílové kase a hráčům. Systém 1.ligy (např. sobota doma a ráno v neděli Karviná) je nesmysl, který unaví i vola. Dle mého názoru je kvalita l.ligy vyšší. V II.lize, jsou větší výkonnostní rozdíly mezi jednotlivými týmy.

Jak si spokojen s hráči juniorky, kteří se letos poprvé zapojili do áčka? Nemyslíš, že by těch hráčů mohlo býti více než jich je?
Jsem moc spokojen, hráči juniorky dobře zapadli do týmu a mají zájem hrát! Mají dobrý herní základ a záleží jen na nich, kam se chtějí posunout… Rád bych jich v týmu viděl více, ale ti kteří na to také měli, si to v hlavě nesrovnali a upřednostnili jiné životní „radovánky“, které by stíhaly i tak… Jejich škoda!

Co tě v podzimní části potěšilo a v čem naopak vidíš rezervy?
Potěšila mě stoupající gólová produktivita týmu, méně vylučovaných hráčů a vyšší zájem o tréninky. Rezervy jsou dle mého u jednotlivců a budeme to řešit v rámci zimní přípravy…

Nejlepší a nejhorší výkon týmu?
Těžká otázka! Můj názor je, že paradoxně nejlepší, co se bojovnosti, nasazení a disciplíny týče, byl zápas venku proti Rafanům, který jsme prohráli 2 : 1, ale bojovali jsme nejen proti soupeři… Nejhorší asi ten první s „Kovem“, kde jsem nebyl :-))),.

Dá se již odhadnout jaké jsou ambice pro jarní část základní části? A máš nějaký cíl kam byste chtěli s týmem dokráčet na konci sezóny?
Ambice jsou ty nejvyšší, měli bychom potvrdit, že jsme v I.lize byli oprávněně… Chtěl bych s týmem zažít rozhodování, zda jít zpět do I.ligy!
V závěru bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří podporují HBC Nové Strašecí, ať je to jakýmkoliv způsobem!!!

Diskuze

Poslední zápas

HBC Defekt Třebíz
HBC Nové Strašecí
3:2
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Nové Strašecí 22 97:73 45
2. Jungle Fever Kladno 21 94:75 44
3. HBC Tygři Mladá.. 21 126:74 43
4. Rafani Praha 21 109:82 37
5. HBC ALPIQ Kladno 21 95:94 29
6. HBC Defekt Třebíz 21 85:109 28
7. TJ KOVO Praha 20 53:87 25
8. SK Kelti 2008 21 96:96 24
9. HC Kert Park Praha 20 42:107 7

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

07.09.2019 Zdeněk Husák (17)
06.10.2019 Vladislav Horáček (45)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) PRIMA LOGISTICS GROUP ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 34057
Posledních 30 dnů: 1154 | Posledních 7 dnů: 315 | Poslední den: 55

© 2019 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne