HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs HC Kert Park Praha

Datum a čas konání: 3.3.2019 14:00
Místo: Kocourek Aréna

Na slovíčko s... Vašek Pavlík

Na slovíčko s... Vašek Pavlík

"A" mužstvo má za sebou podzimní část 2. ligy a tak jsme pro Vás nemohli nevyzpovídat lodivoda Vaška Pavlíka. V rozhovoru se dozvíte, jak je spokojen s výkony týmu, jak hodnotí kvalitu druhé ligy či co říká na zapojení juniorů do mužské kategorie.

 

Ahoj Vašku, máme za sebou podzimní část 2. ligy, jak bys ji zhodnotil? 
Jenom kladně! Mrzí mě prohra s Rafanama, ale jinak jsem na 90% spokojený…

 Rozjezd sezony byl poněkud pomalejší, dvě prohry ze tří zápasů, pak už je jedna prohra a na závěr pět výher v řadě, čemu to přisuzuješ?
První prohra byla protože jsem nebyl na lavičce :-))). Sranda… Ty první dvě prohry byly doma a  jedna s Kovem, které jsme pak u nich porazili…
Myslím si, že tým postupně získával sebevědomí, především v tom, že jeho natrénovaný herní projev je úspěšný, zejména ve spojení s disciplínou.
Přikládám to i k ustálenému kádru hráčů jednotlivých formací, to znamená ke stoupající souhře.

Po letech v druhé nejvyšší soutěži jste se s týmem rozhodli startovat o level níže, bylo to dobré rozhodnutí? Můžeš porovnat kvalitu loňské první ligy a letošní druhé?
Tak určitě :-))). Rozhodnutí prospělo všem, oddílové kase a hráčům. Systém 1.ligy (např. sobota doma a ráno v neděli Karviná) je nesmysl, který unaví i vola. Dle mého názoru je kvalita l.ligy vyšší. V II.lize, jsou větší výkonnostní rozdíly mezi jednotlivými týmy.

Jak si spokojen s hráči juniorky, kteří se letos poprvé zapojili do áčka? Nemyslíš, že by těch hráčů mohlo býti více než jich je?
Jsem moc spokojen, hráči juniorky dobře zapadli do týmu a mají zájem hrát! Mají dobrý herní základ a záleží jen na nich, kam se chtějí posunout… Rád bych jich v týmu viděl více, ale ti kteří na to také měli, si to v hlavě nesrovnali a upřednostnili jiné životní „radovánky“, které by stíhaly i tak… Jejich škoda!

Co tě v podzimní části potěšilo a v čem naopak vidíš rezervy?
Potěšila mě stoupající gólová produktivita týmu, méně vylučovaných hráčů a vyšší zájem o tréninky. Rezervy jsou dle mého u jednotlivců a budeme to řešit v rámci zimní přípravy…

Nejlepší a nejhorší výkon týmu?
Těžká otázka! Můj názor je, že paradoxně nejlepší, co se bojovnosti, nasazení a disciplíny týče, byl zápas venku proti Rafanům, který jsme prohráli 2 : 1, ale bojovali jsme nejen proti soupeři… Nejhorší asi ten první s „Kovem“, kde jsem nebyl :-))),.

Dá se již odhadnout jaké jsou ambice pro jarní část základní části? A máš nějaký cíl kam byste chtěli s týmem dokráčet na konci sezóny?
Ambice jsou ty nejvyšší, měli bychom potvrdit, že jsme v I.lize byli oprávněně… Chtěl bych s týmem zažít rozhodování, zda jít zpět do I.ligy!
V závěru bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří podporují HBC Nové Strašecí, ať je to jakýmkoliv způsobem!!!

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
HBC ALPIQ Kladno
5:3
Podrobnosti

Tabulka

1. Jungle Fever Kladno 10 53:33 26
2. Rafani Praha 10 52:34 21
3. HBC Nové Strašecí 10 48:33 21
4. HBC Tygři Mladá.. 8 43:30 17
5. HBC Defekt Třebíz 11 45:55 14
6. TJ KOVO Praha 10 26:38 13
7. SK Kelti 2008 11 46:53 10
8. HBC ALPIQ Kladno 10 40:52 9
9. HC Kert Park Praha 10 19:44 4

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

20.12.2018 Zdeněk Simandl (8)
04.01.2019 Jiří Bárta (26)

Najdete nás na Facebooku

MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) PRIMA LOGISTICS GROUP ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 23977
Posledních 30 dnů: 1434 | Posledních 7 dnů: 260 | Poslední den: 27

© 2018 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne