HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

HBC Nové Strašecí vs Rafani Praha

Datum a čas konání: 29.2.2020 14:00
Místo: Kocourek Aréna

Falař: Hráče příprava baví a to je důležité!

Falař: Hráče příprava baví a to je důležité!

"A" týmu začala příprava, jak probíhá jsme se zeptali trenéra Honzy Falaře. Dále nám prozradí, jestli plánuje přivést nějaké posily, či s jakými ambicemi tým půjde do turnaje a nové sezóny 1. Ligy.

Jak zatím hodnotíš letní přípravu?

Zdravím fanoušky hokejbalu a toho Strašeckého nejvíce. Letní příprava je v plném proudu, klasicky se nescházíme stabilně, jednou přijde dvanáct lidí, jednou čtyři, ale to je celkem pochopitelné. U některých mne štve docházka, ale poněvadž je to z důvodů pracovních či dovolených, tak se s tím nedá nic dělat. Nastavili jsme trochu nový formát přípravy, a co vidím na většině hráčů, tak je to baví a to je důležité. Máme tři tréninky v týdnu, dva pod mým vedením a jeden pod vedením Honzy Čížka a jeho Spartan tréninkové skupiny, který je zaměřen spíš na posilování celého těla. Klasické tréninky jsou rozdělené do tří částí – zahřání + posilování určitých částí těla v pohybu, převážně běhu, dále rozvoj rychlostních dispozic a nakonec půlhodinka kruháče na hřišti s hokejkou a balonkém. Vše směřujeme k začátku 1. ligy, na hřiště jako takové půjdeme týden před turnajem, takže by se dalo říct, že to bude z ostré přípravy.

Plánuješ přivést nějaké nové hráče?

Máme v merku pár nových hráčů, se kterými jsme v úzkém kontaktu. Nemohu asi prozradit konkrétní jména, ale jsou to jak hráči, kteří již dříve Strašecím prošli, tak i úplně nové tváře z jiných koutů republiky. Myslím že můžu prozradit, že se jedná o brankáře, obránce a tři útočníky, kterým chci dát na turnaji možnost se ukázat. Radost mám z návratu Michala Brožka, který se po třech sezonách pauzy vrací k hokejbalu. Věřím, že se za nějakou dobu může plnohodnotně zapojit do „A“ mužstva. Mrzí mne konec Matouše Soukupa a Kuby Lišky, ale kluci se rozhodli, jak se rozhodli a my to musíme respektovat. Dveře mají však vždy otevřené. Jinak se kádr nezměnil, základní stavební kámen bude na klukách ze Strašecí a okolí, plus budeme moci využít služeb Jirky Bárty a Vojty Pechance. Mé tajné přání je, aby se pomalu začali zapojovat do kádru starší dorostenci, se kterými budeme mít hodně společných výjezdů a mohli by dostat šanci. Je to jen na nich...

S jakými vyhlídkami budeme vstupovat do turnaje a případně do nové sezóny?

Co se týče turnaje, tak abych byl upřímný, žádnou velkou váhu výsledku či postavení nepřikládám. V minulosti jsme si vždy mysleli, jak budeme „biti“ a většinou to dopadlo dobře. Budeme se hlavně soustředit na herní prvky, kterými se chceme prezentovat během celého roku – běhavá hra, nepříjemné napadání, protiútoky... Krásně se nám na turnaji proti týmům typu Pardubic či Ružinova ukáže, jak na tom opravdu jsme. Věřím, že můžeme býti herně konkurenceschopni, pokud si budeme plnit to, co máme. Co se týče nové sezóny, opět platí to, že se chceme sportem bavit. Pokud navážeme na výkony z loňska a budeme se pohybovat v patrech, zajišťující klidný závěr sezóny, budu spokojen. Uvidíme, co soutěž přinese, opět z ní ligová komise udělala paskvil, takže se může stát cokoli. Ale play-off, do kterého by mělo postupovat 12 týmů z 16ti je povinnost.
 

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
TJ KOVO Praha
9:0
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Tygři Mladá.. 11 56:32 27
2. Rafani Praha 10 42:27 23
3. HBC Nové Strašecí 11 59:38 20
4. HBC ALPIQ Kladno 10 56:43 18
5. Jungle Fever Kladno 11 49:46 14
6. SK Kelti 2008 11 44:46 10
7. TJ KOVO Praha 11 27:46 9
8. HBC Defekt Třebíz 11 50:105 8

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.02.2020 Jiří Hamouz (20)
26.02.2020 Robert Klůc (46)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

10 gólů

Adam Slabý
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ STILMAT s.r.o. CEMEX České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o.

Počet návštěv: 41961
Posledních 30 dnů: 660 | Posledních 7 dnů: 186 | Poslední den: 19

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne