HBC Nové Strašecí

Oficiální stránky hokejbalového klubu
HBC NOVÉ STRAŠECÍ
www.hbcns.cz

Příští zápas

Jungle Fever Kladno vs HBC Nové Strašecí

Datum a čas konání: 6.6.2020 10:00
Místo: Kladno u ZS

2. liga - střed 2019/2020
13.kolo

Mladá Boleslav, 7.3.2020 10:00

HBC Tygři Mladá Boleslav

HBC Tygři Mladá Boleslav

10 : 3

(4:1,1:2,5:0)

HBC Nové Strašecí

HBC Nové Strašecí

Muži "A" - Nejhorší výkon sezóny znamenal vysokou porážku v Mladé Boleslavi

Ke druhému jarnímu zápasu vycestovali hokejbalisté Nového Strašecí na půdu vedoucího celku tabulky, Mladé Boleslavi. Utkání se hrálo v sobotu již v 10 hodin dopoledne, a tak vyjížděli Bubáci ze Strašecí v brzkých ranních hodinách. Oproti minulému utkání byli téměř v kompletním složení. Přesto přišla po nejhorším výkonu sezóny vysoká a zasloužená porážka 10:3.

Trenérské duo Pavlík - Falař mohlo pro tento zápas počítat s brankářem Lukášem Dvořákem. Do sestavy se vrátili také René Douša s Františkem Bradou a ve svých řadách přivítali Strašečtí novou posilu z Kladna - Michala Javůrka.

Lepší vstup do zápasu měli jednoznačně domácí, kteří hýřili od úvodních minut lepším pohybem, získávali většinu balónků a tlačili se do zakončení. Strašečtí dokázali odolat velikému tlaku Tygrů, aby následně inkasovali dvakrát v rychlém sledu po vlastních chybách ve středním pásmu. Boleslav poslal do vedení Malina - 1:0, aby na něj o pár chvil později navázal obránce Řípa - 2:0. Hosté se zvládli po úvodních trefách domácího celku oklepat a sami se vrátili do zápasu. Postaral se o to nový hráč ve strašeckém dresu - Michal Javůrek, jenž po nahrávce Lukáše Lva prostřelil brankáře Hnátka - 2:1. Ze snižující trefy se ovšem hosté neradovali dlouho. Ihned po vhazování ve středovém kruhu se dostali do útočného pásma domácí a povedenou kombinaci zakončil do odkryté klece Lhota - 3:1. 15 vteřin před koncem úvodního dějství pak na 4:1 upravil Malina.

Nejlepší pasáž z celého utkání předvedli hosté na začátku druhé třetiny. Nejprve využili přesilovou hru, kdy se po nahrávkách Ondřeje Duchoně a Pavla Čadka prosadil na hranici brankoviště Tomáš Duchoň - 4:2. Rázem Bubáci ožili a byli to oni, jenž převzali iniciativu. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po buly v útočném pásmu propadla nenápadná střela Zdeňka Husáka až do sítě Hnátkovy branky - 4:3. Následovaly další šance, do kterých se postupně dostali Ondřej Duchoň, Vít Samšuk, nebo Lukáš Lev. Domácí ovšem podržel brankář Hnátek a dal tak možnost vyniknout svým spoluhráčům v útoku. Ti toho využili zásluhou trefy Kosiny, který vrátil Tygrům dvoubrankové vedení - 5:3. Takový stav vydržel až do konce druhé třetiny.

Ve třetí třetině chtěli hosté utkání zdramatizovat a nejlépe alespoň srovnat stav zápasu. Realita byla ale poněkud jiná a tým kapitána Tomáše Duchoně předvedl trestuhodný výkon, kdy nechal vyniknout lepší boleslavský pohyb, který zákonitě vedl k šancím a následným gólům. Domácí Tygři si pohodlně zatrénovali a bavili se hokejbalem. Během třetí třetiny nasázeli do strašecké sítě dalších pět branek a zápas skončil pro hosty debaklem. Postupně se trefili 2x Bydžovský, Malina, Lhota a Mařán. Strašečtí tak měli po utkání o čem přemýšlet a čeká je spousta práce. Prostoru ke zlepšení je totiž více než dost...

Šanci na reparát pak mají hned tento víkend, kdy v sobotu 14.3. hostí rezervu Kladna. Úvodní buly tradičně ve 14 hodin. Prosíme naše fanoušky, aby nás přišli podpořit v co největším počtu. Budeme Vaši podporu potřebovat!

HBCNS

 

Informace o utkání

HBC Tygři Mladá Boleslav:

Branky:

Tresty:

HBC Nové Strašecí:
L. Dvořák, Š. Lev, V. Samšuk, R. Douša, T. Duchoň, Z. Husák, M. Javůrek, L. Lev, F. Brada, P. Čadek, O. Duchoň, O. Pešula, R. Ács, N. de Fin, T. Hamouz

Branky:
13. M. Javůrek (L. Lev, Z. Husák),
16. T. Duchoň (P. Čadek, O. Duchoň),
19. Z. Husák (L. Lev)

Tresty:
14. Š. Lev (2. min.)
25. T. Duchoň (2. min.)
35. T. Duchoň (2. min.)

Střely: 40:33

« Zpět na rozpis

Diskuze

Poslední zápas

HBC Nové Strašecí
Rafani Praha
3:1
Podrobnosti

Tabulka

1. HBC Nové Strašecí 2 11:8 6
2. Jungle Fever Kladno 2 10:7 6
3. Rafani Praha 2 6:7 2
4. HBC Tygři Mladá.. 2 9:12 1
5. SK Kelti 2008 1 7:8 0
6. TJ KOVO Praha 1 2:3 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

13.06.2020 Jiří Benda (41)
22.06.2020 Vojtěch Král (21)

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

5 gólů

Michal Javůrek
MĚSTO NOVÉ STRAŠECÍ České lupkové závody, a.s NAVIJÁRNA Rynholec s.r.o. ENERGIE CZ s.r.o. H&H ELEKTROCENTRUM (Nové Strašecí) ELEKTROMONT Matějka, s.r.o. H.P.ROYAL s.r.o.

Počet návštěv: 46061
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 554 | Poslední den: 40

© 2020 HBC Nové Strašecí | Všechna práva vyhrazena | hbcns@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne