10 : 4

(3:1,3:0,4:3)

SK Kelti 2008

Starší žáci přehráli Kelty vysoko 10:4

Nášim dalším soupeřem byli kluci z Keltů. Ač skore vypadá jednoznačně,průběh zápasu tak jasný nebyl. Zápas začal opatrně z obou stran.První branku jsme vstřelili v čase 4:25 kdy se prosadil de Fin.Ale za dvecet vteřin soupeř srovnal.Do konce první třetiny vstřelil dvě branky jako přes kopírák střelou ze středního pásma K.Svoboda.Celkově byla naše hra v první části chaotická a spíše jsme hráli na náhodu. V druhé třetině už kluci začali hrát svoji hru.Již byly vidět pěkné akce, které nebyly náhodné.A do přestávky přidali branky Horáček Němec a Matouš Drechsler. Poslední třetina přinesla hezký hokejbal od obou mužstev.Kluci z Keltů se snažili s výsledkem ještě něco udělat a hned na začátku vsítil branku hostující Matěj Taufer a během třetiny si připsal ještě dva zásahy do naší branky.Naštěstí jsme brankami M.Kota,N.de Fina a K.Svobody nepřipustili žádné drama.Skore uzavřel šťastnou brankou po úniku Š.Vojna.

V tomto zápase jsme dali  příležitost dalšímu mladšímu žákovi.

Děkujeme našim fanouškům,kteří nás i v deštivém počasí povzbuzovali.DÍK.

K dalšímu zápasu zajíždíme k těžkému soupeři do Ústí nad Labem.Věříme, že nás pojede podpořit opět početná skupina fanoušků.