Ústí nad Labem, 18.11.2017 11:30

Elba DDM Ústí nad Labem

8 : 0

(1:0,4:0,3:0)

Výprava na sever Elba DDM se chystá na invazi a zbrojí. Na soupisce domácího celku není volný jediný řádek. Reportéři jsou v pohotovosti. Zápas kola se blíží a nervozita stoupá. Strágo přijíždí dobýt domácí pevnost a oloupit silný celek o cenné body... Šířilo se po internetu před sobotním zápasem cosi v tomto duchu. Tak to se nepodařilo a asi málokdo to čekal. I když slabší týmy bývají občas nevyzpytatelné. První třetina skončila 1:0 a dařilo se držet krok s Ústím . Ve druhé třetině už měli domácí naše kluky přečtené a topili pod kotlem. Tempo se zvyšovalo, začaly se kupit chyby v obraně a to domácí trestali. Střelec první branky Ondra Čejka přidal ještě tři navrch a začal se rýsovat vítěz zápasu. Pár sekund před přestávkou padla ještě jedna branka. V poslední části si domácí pojistili vitězství ještě třikrát, ale víc už jim nebylo dovoleno . Naši kluci se dokázali dostat do šance, cpali se do branky, ale za golmanova záda bohužel opět nic nepropadlo. Alespoň v oslabení byli výborní. Soupeř měl tři přesilovky a nevyužil jedinou. A to za obrovského přispění skvěle chytajícího Lukáše Jirsy. Takže gratulace do Ústí a nezbývá doufat že se dočkáme gólu v Chomutově, při posledním zápasu tohoto roku.