B tým ve finále Okresní hokejbalové ligy!

Naše rezerva zvládla rozhodující semifinálový zápas s kladenským Junglem poměrem 6:2 a po vítězství 2:1 v sérii postupuje do finále play off, kde se utká s Beer Stars B.

Rozhodující semifinálový duel byl na programu v sobotu 9. 6. od 9:00 na kladenské Sítné. Nakonec se však hrálo kvůli nečekané změně o půl hodiny později na druhé hrací ploše kladenského zimního stadionu. Strašečtí si došli pro postup poctivým výkonem založeným na bojovnosti, produktivitě a dobrém výkonu brankáře.

SK Jungle Fever "B" v. HBC Nové Staršecí "B" 2:6 (0:3, 0:1, 2:2)

Bubáci vstoupili do rozhodujícího utkání tím nejlepším možným způsobem. Hned v první minutě totiž střelu Honzy "Tigera" Duchoně od modré ztečoval za záda domácího brankáře Michal Brožek a žlutomodří šli do vedení - 0:1. Následná pasáž ovšem vyšla lépe domácím, kteří se tlačili do ofenzivy a několik horkých chvilek si musela prožít strašecká obrana v čele s gólmanem Víťou Makovským. I díky zvládnutí ošemetných situací mohli hosté v druhé polovině třetiny své vedení navýšit. Nejprve využil přesilovku po přesné nahrávce Honzy Falaře střelou do prázdné Michal Kmeť, aby se o minutu později dokázal po čistě vyhrané buly v podání Víti Samšuka prosadit přesnou střelou Ondra Duchoň - 0:3.

Po první třetině tedy hosté drželi komfortní náskok, který se jim podařilo navýšit. Zmatků v obraně využil na brankovišti pohotový Michal Brožek, pro kterého se jednalo o druhý zásah v zápase. Strašečtí dál pokračovali ve zodpovědném výkonu a postupnými krůčky mířili do finále. Jungle se snížení dočkal až ve třetí třetině. Případné drama ovšem odmítla přesná křižná nahrávka přes celou šířku pásma od Štěpána Lva a zakončení do odkryté klece v podání Ondry Duchoně - 1:5. Následně upravil na 1:6 střelou do prázdné branky Michal Kmeť a druhého gólu se dočkali i Kladenští, kteří upravili výsledek na konečných 2:6.

Branky Bubáků: 2x Michal Brožek, 2x, Michal Kmeť, 2x Ondřej Duchoň

Sestava HBC N. S.: Vít makovský - Jan Duchoň, Tomáš Duchoň, Štěpán Lev, Vladislav Horáček - Michal Brožek, Jan Falař, Michal Kmeť, Lukáš Bárta, Vít Samšuk, Ondřej Duchoň, Ondřej Pešula

Naše rezerva tak přešla i přes druhé kolo play off a čeká ji finále s dalším kladenským výběrem - Beer Stars B. Série hraná tentokrát na tři vítězné zápasy začíná o víkendu na kladenské Sítné.

V sobotu 16. 6. se hraje od 10:00, v neděli 17. 6. poté od 15:00. Pojeďte nás na Kladno podpořit.