Béčko čeká rozhodující bitva o finále

Sobota 9. 6. v 9:00. Přesně v tento čas bude na kladenské Sítné hozené úvodní buly třetího a rozhodujícího semifinále mezi naší rezervou a "B" týmem Junglu Kladno. Přijeďte nás na Kladno podpořit.

B tým proplul prvním vyřazovacím kolem jako nůž máslem, když si poměrem 2:0 na zápasy poradil s kladenským Sun Devils.

V semifinále pak na Bubáky čekal tradiční rival - Jungle Kladno. V obou zápasech série byl výsledek stejný - 4:3 pro domácí, byť se v sobotu rozhodlo až v prodloužení. Je tedy jasné, že se i od třetího zápasu očekává nesmírná vyrovnanost a dramatická bitva do posledních minut.

Zhodnocení prvních dvou zápasů série:

SK Jungle Fever "B" v. HBC Nové Strašecí "B" 4:3 PP (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

Do úvodního zápasu semifinále jsme nevstoupili dobře. Soupeř nás přehrával a jen díky zákrokům našeho brankáře jsme drželi nerozhodný stav. Postupem času se nám podařilo hru vyrovnat a dostali jsme se do vedení, které jsme dokázali ve druhé třetině ještě navýšit. Pak jsme ale v rychlém sledu inkasovali dvě laciné branky a začínalo se "od nuly".. Stav 2:2 vydržel až do poslední minuty, kdy udeřili domácí. Půl minuty před koncem se zdálo být rozhodnuto. My jsme se ale nevzdali a tři vteřiny před koncem se nám podařilo vyrovnat! Následné prodloužení nám nevyšlo. Nepohlídali jsme si brejk Junglu, ze kterého padla rozhodující trefa. Zápas jsme ale odmakali. Hráli jsme pouze v 9 lidech a rozhodně se nemáme za co stydět.

Branky Bubáků: Jiří Husák, Michal Kmeť, Pavel Čadek

Sestava Bubáků: Vít Makovský - Štěpán Lev, Jiří Husák, Jan Duchoň - Michal Kmeť, Pavel Čadek, Ondřej Pešula, Vít Samšuk, Michal Brožek, Petr Svoboda

HBC Nové Strašecí "B" v. SK Jungle Fever "B" 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Na domácím hřišti jsme chtěli sérii jednoznačně srovnat, a také se nám to povedlo. Do zápasu jsme vstoupili dobře a rychle se ujali vedení. Junglu se ale ještě do přestávky podařilo srovnat a bylo jasné, že i druhý zápas bude nesmírně vyrovnaný. Pro naší psychiku však bylo důležité, že jsme se vždy dokázali dostat do vedení a za stavu 2:2 jsme odskočili na rozdíl dvou gólů. Soupeř ještě snížil, v závěru si vypracoval tlak.. V kritických chvílích nás ale podržel gólman a došli jsme si pro vítězství. Chtěl bych všechny za celý víkend pochválit. Byť je v naší hře spousta chyb, tak bojujeme a máme hlad po vítězství. Rozhodne se příští sobotu na Kladně.

Branky Bubáků: Ondřej Duchoň, Michal Kmeť 2x, Lukáš Bárta

Sestava Bubáků: Vít Makovský - René Douša, Jan Duchoň, Štěpán Lev, Zdeněk Husák - Vladislav Horáček, Vít Samšuk, Michal Kmeť, Vojtěch Frolík, Michal Brožek, Ondřej Duchoň, Lukáš Bárta, Ondřej Pešula

Po dvou zápasech je tedy srav série srovnaný 1:1 a rozhodne se v sobotu na Kladně. Přijeďte nás na Sítnou podpořit.