3 : 2

(1:2,2:0,0:0)

HBC Kladno

HBC Kladno

Toto úterý se odehrál odložený zápas starších žáků s kladenským Alpiqem. K tomuto zápasu jsme nastoupili pouze s 10 hráči.Přišlo několik omluvenek a nehrál distancovaný Kryštof Svoboda.Naproti tomu soupeř měl v zápise 16 hráčů.To ale kluky ale nerozhodilo a od první buly se do soupeře pustili.V první třetině jsme měli převahu a neproměnili několik šancí.Ale bohužel branky dával soupeř.V čase 7:52 a 13:11 se trefil hostující hráč Reitmaier.Při první brance dostal přesnou nahrávku za naše obránce a nedal Markovi Skalickému šanci.Při druhé jsme prohráli souboj v rohu za naší brankou, odkud přišla nahrávka před branku na nepokrytého hráče a ten se opět nemýlil. Dále jsme měli převahu,bohužel Nicolas de Fin a Šimon Vojna hostujícího brankáře z bezprostřední blízkosti nepřekonali. Kdo si myslel,že je zápas pro domácí ztracen,ten se mýlil. Čtyři vteřiny před přestávkou jsme snížili na 1:2.   A hned bylo veseleji. Š.Vojna zavezl míček do útočného pásma,nahrál zpět na střelu N.de Finovi a odražený míček uklidil do branky M.Kot.Po přestávce jsme chtěli soupeře opět zatlačit před svojí branku a upravit score.Už v čase 15:58 vsítil vyrovnávací gol Šimon Vojna.Na útočné modré vybojoval míček Jeník Běloušek a nahrál nikým nekrytému Š.Vojnovi a ten se tentokrát nemýlil.Za dvě minuty už bylo ještě veseleji a vedení bylo na naší straně.Šli jsme do rychlého přečíslení a dorážkou upravil score na 3:2 M.Kot.Do konce druhé třetiny jsme ovládli hru a soupeře pustili do minima šancí. V poslední části jsme se spíše soustředili na obranu a šetřili síli,které už postupně docházeli.Do konce zápasu už výborně chytající Marek Skalický za sebe nepustil žádný míček a tak jsme mohli slavit zaslouženou výhru.

Za předvedenou hru a nasazení si zaslouží všichni hráči velkou pochvalu.

O víkendu zajíždíme k těžkému zápasu do Ústí,které je v tabulce hned za námi.Do tohoto zápasu nastoupíme opět s minimálním počtem hráčů. Ale pokusíme se navázat na minulý zápas a potvrdit postavení v tabulce.